Zagreb će dobiti ‘Silicijsku dolinu’ dva puta veću i 10 puta jeftiniju od Beograda

Naslovnica Forum Komentari članaka Zagreb će dobiti ‘Silicijsku dolinu’ dva puta veću i 10 puta jeftiniju od Beograda

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Potemkinova sela. IT industriju kod nas uništavaju prekomjerni porezi, ogromna i inertna birokracija, opća pravna nesigurnost, te veliki odljev mozgova, ali zato će razvojna agencija napraviti tehnološki park duplo veći od onog u Srbiji. Fiks-ideje besposlenih birokrata.

jeeee kaj pa. dok vi sredite dozvole ovi u inđiji će još 1000 ljudi zaposliti. pričam ti priču…..,

who dares, wins

Ajme još jedna floskula.

Nema smisla više ovo čitati.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

to je trebalo pred 10 godina, a ne sada

I onda ce sve multinacionalke otvoriti urede i zaposliti “strucnjake” koji brutto kostaju 3x vise nego u Srbiji, Rumunjskoj ili Bugarskoj. Strucnjaci ce se u slobodno vrijeme hraniti iz kontejnera dok poplacaju sve troskove zivota u ZG. Ja se nadam da ovi samo lazu, u protivnom su totalni idioti.

Krepat ma ne molat.

Podrške kod nas nikad nije nedostajalo!!???[emo_smijeh]
Sposobnosti i pameti već da!![emo_namigusa]

Sram vas sve bilo, umjesto da podržite neki dobar potez naše nesposobne vlasti, čak i kad ta vladajuća izbljuvotina neš dobro naprave, vi samo kakite. Mi, kao društvo, ne možemo napredovati, ne samo radi korupcije/poreza/ostalih izbljuvotina koje nam namecu, nego i radi tako negativnih ljudi kao što ste vi. Nije li produktivnije dati neki konstruktivan prijedlog ili vas strašno zabavlja odmahivanje i kakanje po svemu novom što se predloži?

Kako se samo usude usporedjivati s istocnim susjedima?
Kod njih rade indijci, prostor ce biti popunjen 100%
Kod nas grade porezni obveznici (bez razlike domaci ili europejci)
Prostor ce biti prazan 100%

Kako se samo usude usporedjivati s istocnim susjedima?
Kod njih rade indijci, prostor ce biti popunjen 100%
Kod nas grade porezni obveznici (bez razlike domaci ili europejci)
Prostor ce biti prazan 100%

New Report

Close