‘Zabrana je udar na 1300 radnih mjesta, vraća se crni biznis’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Zabrana je udar na 1300 radnih mjesta, vraća se crni biznis’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

samo ti zabranjuj plenkoviću, platit ćeš ti to vrlo brzo na izborima,već ove godine

Crno tržiše teba rigorozno sankcionirat. A dopustit samo javne vatromete pola sata oko Nove godine.

državna vlast su pravi licemjeri!
ovdje zbog 20-ak ljuidi koji se GODIŠNJE

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

plenkovićeva državna vlast su pravi licemjeri!!!
zbog 20-ak osoba koje se GODIŠNJE ozljede petardama, sad bi ih potpuno zabranili!??…s druge strane,
u HR zbog posljedica pušenja godišnje umire 9.000 ljudi!!!
to naravno plenkovića i HDZ ni malo ne sekira te niti ne pomišljaju zabraniti cigarete?! …slični užasni podaci su i kod ispijanja alkohola!! …za liječenje oboljelih od pušenja troši se godišnje više od 1,5 milijardi kuna, da ne spominjemo liječenje od alkoholizma!
plenkoviću kako te nije sram uvoditi zabranu petardi pod krinkom brige za zdravlje ljudi dok istrovremeno ne zabranjuješ pušenje !!! licemjerstvo na n-tu!!
https://www.index.hr/vijesti/clanak/Svjetski-je-dan-nepusenja-U-Hrvatskoj-od-posljedica-pusenja-godisnje-umire-9000-ljudi/750605.aspx

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


plenkovićeva državna vlast su pravi licemjeri!!!
zbog 20-ak osoba koje se GODIŠNJE ozljede petardama, sad bi ih potpuno zabranili!??…s druge strane,
u HR zbog posljedica pušenja godišnje umire 9.000 ljudi!!!
to naravno plenkovića i HDZ ni malo ne sekira te niti ne pomišljaju zabraniti cigarete?! …slični užasni podaci su i kod ispijanja alkohola!! …za liječenje oboljelih od pušenja troši se godišnje više od 1,5 milijardi kuna, da ne spominjemo liječenje od alkoholizma!
plenkoviću kako te nije sram uvoditi zabranu petardi pod krinkom brige za zdravlje ljudi dok istrovremeno ne zabranjuješ pušenje !!! licemjerstvo na n-tu!!
https://www.index.hr/vijesti/clanak/Svjetski-je-dan-nepusenja-U-Hrvatskoj-od-posljedica-pusenja-godisnje-umire-9000-ljudi/750605.aspx

Ne radi se samo o dvadesetak povrijeđenih. Radi se o teroru neodgovornih, koji krenu s petardama još prije Božića, maltretiraju ljude i životinje. Da ne spominjem onog malog peseka, kojem je srce zakazalo kad su mu iz obijesti stavili petardu u anus.

treba zabraniti najprije politiku i političare, oni su najveći uzrok povreda i bolesti stanovništva,
naravno da nisam pobornik petardi, ali vatrometi su također na tome principi, nemojte mi samo reći da životinje u tom slučaju uživaju u promatranju, ali tu se u velikim lokalnim jedinicama lijepe pare potroše na bum, bum, bam, da se malo stanovništvu bljesne u oči


Ne radi se samo o dvadesetak povrijeđenih. Radi se o teroru neodgovornih, koji krenu s petardama još prije Božića, maltretiraju ljude i životinje. Da ne spominjem onog malog peseka, kojem je srce zakazalo kad su mu iz obijesti stavili petardu u anus.

tvoja argumentacija je nakaradna! to je ista spika kao da kažeš da treba zabraniti sve aute jer neki ljudi prebrzo voze i cijelu godinu teroriziraju pješake, bicikliste i ostale vozače! zato postoji zakon koji kaže kada i kako se nešto smije, a kada se ne smije! što misliš da bi peseku bilo ljepše da mu je neki bolesnik odrezao uši i to nožem koji se može kupiti bilo gdje? ili po tebi i sve noževe treba zabraniti jer ima luđaka koji ih zloporabe?

u svemu treba imati mjere i voditi računa o drugima pa tako i za petarde. ja ih ne kupujem niti me zanimaju, ali razumijem da neki u tome uživaju i tih par dana krajem godine im to treba dopustiti u kontroliranim uvjetima, a svako kršenje strogo kažnjavati! bolesnika koji je maltretirao psa treba goniti po kaznenom zakonu i gotova priča



Ne radi se samo o dvadesetak povrijeđenih. Radi se o teroru neodgovornih, koji krenu s petardama još prije Božića, maltretiraju ljude i životinje. Da ne spominjem onog malog peseka, kojem je srce zakazalo kad su mu iz obijesti stavili petardu u anus.

tvoja argumentacija je nakaradna! to je ista spika kao da kažeš da treba zabraniti sve aute jer neki ljudi prebrzo voze i cijelu godinu teroriziraju pješake, bicikliste i ostale vozače! zato postoji zakon koji kaže kada i kako se nešto smije, a kada se ne smije! što misliš da bi peseku bilo ljepše da mu je neki bolesnik odrezao uši i to nožem koji se može kupiti bilo gdje? ili po tebi i sve noževe treba zabraniti jer ima luđaka koji ih zloporabe?

u svemu treba imati mjere i voditi računa o drugima pa tako i za petarde. ja ih ne kupujem niti me zanimaju, ali razumijem da neki u tome uživaju i tih par dana krajem godine im to treba dopustiti u kontroliranim uvjetima, a svako kršenje strogo kažnjavati! bolesnika koji je maltretirao psa treba goniti po kaznenom zakonu i gotova priča
[/quote]
pa kakav je problem uz već toliko opreme za pase, naturiti im slušalice tih par dana, valjda vlasnici znaju kakvu glazbu obožavaju, nadam se da će modni mačak smisliti nešto i za pse do idućeg dočeka

https://www.pet-centar.hr/psi/odjeca-obuca-i-modni-dodaci.aspx

i još mu kravatu nabaciš, kakti priliči pravom hrvatskom ovčaru,
a da, takvima ne smetaju petarde

kod nas treba zabranit sve, nama uopće ne trebaju radna mjesta ni proizvodnja svi ćemo u holding i agencije, općine. županije i ministarstva, nama ne treba struja, nama ne treba plin i nafta, nama ne trebaju vjetrenjače nama ustvari ne treba ništa jer mi smo dovoljni sami sebi

mi smo ipak zemlja slučaj

Pa ja ne bih zabranio upotrebu petardi, ali bih u zakon uveo da za svaki prst, opekotinu, ozlijeđenu životinju, ili neku drugu posljedicu aktivaciju petarde odgovaraju proizvođači pirotehnika i isplaćuju odštete za invaliditet sukladno udjelu svoje tvrtke na tržištu.
Dijete ostane bez prsta? NP – odšteta milju kuna, oko, šaka, idr. naravno mnogo više…. Pa da vidiš kako će mu se ta trećina prihoda brzo istopiti…


Pa ja ne bih zabranio upotrebu petardi, ali bih u zakon uveo da za svaki prst, opekotinu, ozlijeđenu životinju, ili neku drugu posljedicu aktivaciju petarde odgovaraju proizvođači pirotehnika i isplaćuju odštete za invaliditet sukladno udjelu svoje tvrtke na tržištu.
Dijete ostane bez prsta? NP – odšteta milju kuna, oko, šaka, idr. naravno mnogo više…. Pa da vidiš kako će mu se ta trećina prihoda brzo istopiti…

Glupost na kvadrat. Kao da netko pijan autom ubije covjeka na pjesackom i onda policija kazni proizvodjaca automobila.
Ili da za subotnji kaos u Splitu bude kaznjen Mihail Kalasnjikov.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Da se uvede porez na glupost ili naplaćuje šteta koju čine uhljebi i političari mogli bi ukinuti sve ostale poreze!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

U Kanadi gradovi reguliraju prodaju i uporabu pirotehnickih sresdstava.

U gradovima u kojima sam ja zivio dozvolu za koristenje pirotehnickih sredstava izdaje vatrogasna uprava. Kada dobijes dozvolu s tom dozvolom ides u prodavnicu i kupujes pirotehnicka sredstva.

Mislim da sa dozvola za koristenje pirotehnickih sredstava izdaje sam za Halloween, Canada Day i Victoria Day.

Inaca mislim da je Kanadanima nepojmljivo da netko baca petarde po ulici ili ispod necijeg balkona. Mislim da oni takvu osobu cak i ne bi kaznili nego bi je poslali na lijecenje.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


U Kanadi gradovi reguliraju prodaju i uporabu pirotehnickih sresdstava.

U gradovima u kojima sam ja zivio dozvolu za koristenje pirotehnickih sredstava izdaje vatrogasna uprava. Kada dobijes dozvolu s tom dozvolom ides u prodavnicu i kupujes pirotehnicka sredstva.

Mislim da sa dozvola za koristenje pirotehnickih sredstava izdaje sam za Halloween, Canada Day i Victoria Day.

Inaca mislim da je Kanadanima nepojmljivo da netko baca petarde po ulici ili ispod necijeg balkona. Mislim da oni takvu osobu cak i ne bi kaznili nego bi je poslali na lijecenje.

i ovo je pokazuje da su petarde dzvoljene gotovo svuda…ali ne svima, ne stalno i ne na svim mjestima….samo kod nas nesposoban državni vrh, koji nije su tanju provoditi zakone koje donese, želi sve trajno i svuda zabraniti!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close