Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) ZABA (Zagrebačka banka d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
ZABA 61,00 61,00 61,60 61,44 60,40 61,00 65 3.993,80 -1,61%
Milijarder 20.8.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Milijarder

Baš sam išao pogledati reakciju na ZSE, na presudu suda.

Zanimljivo, nitko za sada nije reagirao.

Sutra palim komp ranije, da gledam tarapanu na bankarskim dionicama!

Nama nikad ovdje nije dosadno, uvijek se netko potrudi!

Počeo iskrcaj na Zabi!

Do koliko danas pada?

Molim komentare i procjene!?

MJ23 19.2.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Milijarder

Milijarder

Baš sam išao pogledati reakciju na ZSE, na presudu suda.

Zanimljivo, nitko za sada nije reagirao.

Sutra palim komp ranije, da gledam tarapanu na bankarskim dionicama!

Nama nikad ovdje nije dosadno, uvijek se netko potrudi!

Počeo iskrcaj na Zabi!

Do koliko danas pada?

Molim komentare i procjene!?

Kod Vas zavladala euforija, iskrcaj 8k komada na -0,96%, na drugim topicima o bankama niti jedan post samo je valjda Zaba kritična po Vama.

Sud donio samo jedan od kriterija da mali mogu ići u privatne tužbe, kolko tih malih ima sredstava za pokrenut privatnu tužbu protiv velih banaka,

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

ništa, am bas nista se neće dogoditi BAŠ KAO ŠTO SE NIJE DOGODILO NI U VEZI PROMJENJIVIH KAMATNIH STOPA.

razlog - zato što je jedva 1 posto pogodenih dužnika išao tužiti banke na preplaćene kamate. otrpilike tak će biti i ovdje plus što konvertirani krediti su opanci za sebe, tu tek valja ići sv edo vrhovnog suda jer niti niži niti viši sudovi isu načisto dokida li konverzij apravo na tužbu

to ne kažem ja, to kaže alksić koji zna znanje, imate njegov gostovanje dnas na n1

tako da - džaba vam novci moji sinovci, od harange slaba vajda, znaju ljudi jako dobro da ako što i plate, nake će to razvući na više godina, a u međuvremenu će povisiniti nabiti ili naknade ili kamate i sve to svaliti opet natrag na nas. jedini dnjihovim dioničarima ide dobro

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi …