Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) ZABA (Zagrebačka banka d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
ZABA-R-A 46,71 46,71 47,47 46,82 46,71 47,40 365 17.088,88 -0,95%
Vauvau 23.2.2017.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

A zašto ti stalno spominješ nekakvu zabludu?

Ja mislim da nisam u nikakvoj zabludi. Da su neke banke vise izložene od drugih i da će neke imati vise otpisa od drugih. U skladu s time imat će i bolje rezultate od onih koje će vise rezervirati.

investimir 19.1.2011.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Vauvau

A zašto ti stalno spominješ nekakvu zabludu?

Ja mislim da nisam u nikakvoj zabludi. Da su neke banke vise izložene od drugih i da će neke imati vise otpisa od drugih. U skladu s time imat će i bolje rezultate od onih koje će vise rezervirati.

zabluda je misliti da one banke koje na 31 03 nisu nista ili puno rezervirale, da su te banke najmanje izlozene agrokoru. oblal i lovrinčević upravo surotno kazu, ali u rukavicama

banke će sad nakomn 10 04 zacijelo morati rezervirati bez izmotavanja, onda ce se tek vidjeti koliko je tko unuutra.

zaba e tu umočena duboko, moze lako biti da ce jos 800 milja morati rezervirati. mozda i ne budu. kako god, jednom kad podvuku crtu i kazu to je to, moze im se vjerovati je od prvog trenutka izvještavaju bbez uljepšavanja

kadija 21.11.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
50%

nakon oštrog pada do 44 kune nakon rezervacije potraživanja od Agrokora došle su tri dobre vijesti:

sudjelovanje u roll up-u
produžetak HT-ovog upravljanja Optimom (sigurna naplata potraživanja od Optime)
prodaja 3,3 milijarde otpisanih potraživanja (očekujem oko 400 milijuna kuna izvanrednog prihoda tj. dobiti)

naravno da imam dionice

ioreskovic 30.3.2017.
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
50%

Stranica 15…
ajmo donesti zakljucke…moj je da ukoliko Rusi i ostali medunarodni kreditori upisu svoj dio, ZABA ce se max izloziti jos za 40 mil eura(mislim da je toliko upisala u prvom aranzmanu), i onda nose 80+80 mil eura u super senior status…znaci 1 milijardu kn od 1 milijarde eura
Slusam Vase?
http://www.agrokor.hr/repository/files/b/f/bf3e7c12c61975ec56e360b5544ca245.pdf [agrokor.hr]

a procitajte i 16 str…kako fino funkcionira senior status…bravo ZABA!!!

Zadnja izmjena: ioreskovic (20.6.2017. 23:06)
Posejdon 7.6.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
75%

Eto i mene među dioničarima ZABE.
Dobro vas našao.

:)

La vita e bella!