Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Za prisilno naplaćivanje dugova za RTV pristojbu, HRT će morati zaposliti još 80 pravnika
Pretraživanje
Dionička društva
"Nije točan podatak koji se, namjerno ili slučajno, posljednjih dana često pojavljuje u javnosti, a odnosi se na to da na HRT-u radi više stotina pravnika."
Jovan 21.8.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

https://www.youtube.com/watch?v=ljlKZk4l2-g [youtube.com]

Vortac 23.9.2007.
Dugotrajni korisnik
75%

Hoće li HRT onda podići pretplatu, da mogu financirati sve te nove pravnike? I hoće li nova skuplja pretplata uzrokovati nove ovrhe, pa će morati zaposliti još pravnika?

mars2 17.5.2010.
Dugotrajni korisnik
-

pa ti novi odvjetnici ce kostat vise nego mogu naplatit!

papagaj12 7.6.2014.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
50%

TRI odvjetniča bandita zavila stotine tisuća gradjana u cno a smrdljivi lopovi sa htv moraju zaposlit 80 pravnika pa jel to moguće

ako mogu njih trojica zašto onda 80 jesu li tih 80 dobili titule po podobnosti pa ostali konjine neke i dalje u životu

uglavnom Pernar je u pravu to lopovsko gnijezdo treba ugasit

mikro 19.4.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
66%

TV pretplatu treba ukinuti !
Ovo je doba interneta.
Di su sindikati

Sirotinja ne plaća jer nema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DAJ PET !!!

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

Koja odvjetnička demagogija! Danas u informatičkoj eri treba smao preraspodjeliti zadatke, a ljudi imaju i ovako previše! Ista priča je i u ZG Holdingu i sve na grbaču proračuna i građana!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

Barbosa 13.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

ne znam kome ovi kuhaju mozak…pa samo isto ono što upućuju odvjetnicima proslijediti na adrese dužnika ili pak, pošto će dobiti javne ovlasti, u finu koja će provesti naplatu i tu za HRT sve prestaje jer za sve ostalo, kao želbe i prigovori, su i tako nadležni sudovi

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
16%

papagaj12

TRI odvjetniča bandita zavila stotine tisuća gradjana u cno a smrdljivi lopovi sa htv moraju zaposlit 80 pravnika pa jel to moguće

ako mogu njih trojica zašto onda 80 jesu li tih 80 dobili titule po podobnosti pa ostali konjine neke i dalje u životu

uglavnom Pernar je u pravu to lopovsko gnijezdo treba ugasit

pernar je u pravu? zato si došao da nam to govoriš. zar misliš da ti odvjetnici nemaju pripravnike i druge odvjetnike koje rade u uredu? ili osoba pilećeg mozga poput tvojeg smatra da hanžeković sam pakira koverte i šalje ljudima. pa on ima valjda 100 zaposlenih. ova demagogija i politizacija ovrhe će se svima obiti o glavu. evo, već se obija. sada treba zaposliti novih 80 ljudi na HRT , a kladim se da neće biti tako vješti kao iskusni odvjetnici. Nebitan je sadržaj kod nas, nebitno je sve - bitno je da se priča ono što narod želi čuti. a to je siguran put u propast države.

…povijest se ponavlja…

jod 15.9.2010.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
40%

Tih sto miliona kuna mjesečno ne bi država mogla sama podmititi, bez administriranja i sudovanja?? To je još jedan besmisleni paraporez. Tom logikom bi i svaki kupac cipela mogao plaćati cestarinu, svaki vlasnik telefona eter, a ni vlasnici prozora ne bi prestajali plaćati panoramski porez. Ukinite to!

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Konkretni odvjetnički ured je preplaćen i u neučinkovit i to samo jer postoji tzv. povratna veza! U privatnoj firmi to se nemre dogodit na toj skali!

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Kirin

Konkretni odvjetnički ured je preplaćen i u neučinkovit i to samo jer postoji tzv. povratna veza! U privatnoj firmi to se nemre dogodit na toj skali!

da je on nečinkovit, ne bi se vi neplatiše tako bunili

…povijest se ponavlja…

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

@delboy-da nisi uhljeb možda bi u poslovnim krugovima čuo o slučaju!

Twixer 21.2.2008.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
60%

Idealno bi bilo ukinuti HRT, za 5 godina prosjecna obrazovanost populacije bi se sigurno povecala.

Ja ne znam cemu HRT sluzi osim zaposlenicima da parazitiraju i politicarima da zaglupljuju narod.

Ako to nemoze onda barem ukinuti pretplatu.

The nine most terrifying words in the English language are: “I'm from the government and I'm here to help” - Ronald Reagan

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Kirin

ne znam što je to uhljeb. ali poznajem aktore priče i znam o čemu govorim. a ti si jedan mali plašljivi miš iza tipkovnice. lopina i sitni kokošar.

…povijest se ponavlja…

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

delboy

Kirin

ne znam što je to uhljeb. ali poznajem aktore priče i znam o čemu govorim. a ti si jedan mali plašljivi miš iza tipkovnice. lopina i sitni kokošar.

Hahaha ne znaš, ali tipično lupetaš! Očigledno si rektalni spelolog dotičnome kada gorljivo braniš nelogičnost!? Napiši ime na đonovima da isti znaju da si nutra!

IVA09 19.10.2016.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

nudim ponudu HRT_u da radim za njih, umjesto pravnika koje kane zaposliti, pišem i šaljem opomene i vodim prisilnu naplatu. Po jednom dužniku neka mi plasćaju pet kuna i troškove materijala i pošte. garantiram si dnevno 100 EURa zaradu i to sve prijavim kao porezni prihod i državi će ostato nešto poreza. Puno će to biti manje a učinkovitije nego da zaposle nove djelatnike-pravnike, po meni nisu potrebiti. Šprancu popuniti i mjenjati iznose i podatke o dužnicima zna svatko imalo pismen.

dan je pametniji od noći!

Jovan 21.8.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ivan je najbolje rekao

https://www.youtube.com/watch?v=pW0N2GF5cb0 [youtube.com]

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

IVA09

nudim ponudu HRT_u da radim za njih, umjesto pravnika koje kane zaposliti, pišem i šaljem opomene i vodim prisilnu naplatu. Po jednom dužniku neka mi plasćaju pet kuna i troškove materijala i pošte. garantiram si dnevno 100 EURa zaradu i to sve prijavim kao porezni prihod i državi će ostato nešto poreza. Puno će to biti manje a učinkovitije nego da zaposle nove djelatnike-pravnike, po meni nisu potrebiti. Šprancu popuniti i mjenjati iznose i podatke o dužnicima zna svatko imalo pismen.

a jesi li pravnica sa pravosudnim ispitom , da ih zastupaš na sudovima? naravno da niti kad pišeš ovakve nebuloze. nemaš ti nikakav faks, kamoli pravni. riječ POTREBIT znači SIROMAŠAN tuko.

…povijest se ponavlja…

miami 19.8.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Jučer bila kod SUCA ZA PREKRŠAJE… ZAMP hoće da im plaćamo autorska prava na TV prijamnik
na koji plaćamo evo -tv pretplatu……. To nam je jedini TV prijamnik u zdravstvenoj ustanovi…
Tvrde da se zabavljamo , slušamo muzičke kanale..i imamo instalirane zvučnike po prostoru ..?!!

Pa, jesi li oni MUTAVI , svi skupa….luđaci jedni !!!

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!