Za dug do 20.000 kn više se neće ostajati bez krova nad glavom

Naslovnica Forum Komentari članaka Za dug do 20.000 kn više se neće ostajati bez krova nad glavom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Grozno je kad zbog 10-20.000 kn ostaneš bez krova nad glavom. Ili nisi platio kaznu za pogrešno parkiranje. Dobar prijedlog, bravo Most!


Grozno je kad zbog 10-20.000 kn ostaneš bez krova nad glavom. Ili nisi platio kaznu za pogrešno parkiranje. Dobar prijedlog, bravo Most!

nije loše kao razmišljanje, ali daleko od kvalitetnog rješenja, mislite da zbog 21,22-50,60 tis.kn treba izgubiti kuću nad glavom, ipak bi to trebalo biti nešto kvalitetnije rješeno, ovisno o vrijednosti nekretnine da ne može otići u bescjenje, a banke i kreditori, neka malo bolje paze na klijente, prije dodjele kredita, imam osobnu bankaricu i nemam što s njom razgovarati po pitanju financija, nisam je sam izabrao, nego mi je nekakvom metodom dodijeljena, vjerojatno teritorijalno, nije ni ona kriva što nema pojma, a netko je osmislio taj sistem osobnih bankara s nedovoljno kvalitetnim i kompetentnim osobljem, a možda je u stvari to namjerno tako osmišljeno, s bankarima nikada ne znaš, što mu je pravi cilj

kako ste bedasti? pa nije ovrha samo u korist banke. zamisli da ti od susjeda iznad procuri voda, napravi ti štetu 19.999,99 kuna, tip nema love, ne radi nigdje, nema auto..jedino što ima je stan…i ti ga ne možeš ovršiti jer će biti taj limit. to samo kre,ten može podržati. sve treba ostati kako je, ništa ne mijenjati jer nije ovrha socijalna kategorija. ovrha je ovrha iliti nekadašnje izvršenje presude i drugih akata. a vi se sad na to ložite radi pernara i ekipe, no toga je bilo i prije i biti će i poslije jer se dugove mora vraćati.

...povijest se ponavlja...

krov nad glavom treba biti nedodirljiv i potpuno izvan dohvata svih lopova, lopina lihvara isl.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


krov nad glavom treba biti nedodirljiv i potpuno izvan dohvata svih lopova, lopina lihvara isl.

a jeli? znači lo.pov sa stanom smije tebe opljačkati, a ti se nikad nećeš naplatiti. to želiš. daj bože da ti se ostvari. ti pišeš na poslovnom forumu, a prodaješ socijalističku utopiju da netko smije biti neodgovoran dokle mu paše. znači, založim stan, uzmem lovu i ko te je.be…pametan si ti.

...povijest se ponavlja...

Tko je uzeo taj kriterij 20.000 kuna ..? Pa, gdje ima nekretnina za to….GARAŽE SU SKUPLJE..!
Znači…u Prostorne planove teba unijeti i GETO NASELJA…za stradalnike , tj žrtve bankarske
agresije ? …..

Uzmite barem veći limit – za koji čovjek može mirno spavati ..tj. 150.000 ..koliko košta prosječni auto na leasing,..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



krov nad glavom treba biti nedodirljiv i potpuno izvan dohvata svih lopova, lopina lihvara isl.

a jeli? znači lo.pov sa stanom smije tebe opljačkati, a ti se nikad nećeš naplatiti. to želiš. daj bože da ti se ostvari. ti pišeš na poslovnom forumu, a prodaješ socijalističku utopiju da netko smije biti neodgovoran dokle mu paše. znači, založim stan, uzmem lovu i ko te je.be…pametan si ti.
[/quote]
ne govorim o svim nekretninama. govorim o jednoj nekretnini, krovu nad glavom koji je osnovna ljudska potreba. ne govorim ni o zalaganju stana; nego o raznoraznim ovrsenjima po dugovanjima koja su nastala drugdje i na druge nacine. kao sto ti ne mogu uzeti bubreg (zasad), tako ne bi smjeli biti ni u stanju uzimati ti stan/kucu..
takodjer, u socijalistickoj utopiji nema privatnog vlasnistva nad stanovima/kucama, a ja sam za suprotno. da svi imaju svoje i da je to izvan dohvata kako privatnih hostaplera, tako i drzavnih hostaplera

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

zato gospodin bivši komornik, još uvijek ima sve krovove nad glavom, poneke malo iznajmljuje, iako su blokirani i najamninu trpa u svoj džep

ne znam o kojem je gospodinu rijec

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ne znam o kojem je gospodinu rijec

onaj što posljednji dozna da je praonica otkrivena



ne znam o kojem je gospodinu rijec

onaj što posljednji dozna da je praonica otkrivena
[/quote]
Kradan a.k.a. Lipi-iznajmljivač iz Nemire

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Sto je teze naplatiti dug to je manja ponuda kredita i to je visa kamata.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


krov nad glavom treba biti nedodirljiv i potpuno izvan dohvata svih lopova, lopina lihvara isl.

A zasto nisi medju lopove,lopine i lihvare dodao i drzavu.Evo kako citam K-ministar uvodi porez na nekretnine,pa kad porez s kamatom predje 20jst iljada kuna bice puno zbogom dome,slatki dome.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close