Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Z. Marić: Prvo smanjenje PDV-a, a onda porez na nekretnine
Pretraživanje
Dionička društva
"Porezna politika za ovu godinu je definirana i nećemo raditi neke temeljite promjene. Može se očekivati daljenje rasterećenje", pojasnio je.
is123456 5.10.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

lol smanjiš 1% pdv-a i uvedeš porez na nekretnine
ovo je trebalo smislit

mi smo ipak zemlja slučaj

zorangutan 10.2.2017.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
75%

lopine ne odustaju, i dalje žele opljačkati građane porezom na nekretnine!

drukeri na ignore: migra, posejdon, jovan7, vauvau, poaskubidu, sisoje, paulie…

praviptf 3.12.2017.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
100%

https://www.youtube.com/watch?v=YeEbtiruH2Q [youtube.com]

ne znam kako sam se toga sjetio :D

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim ...

malimllr 18.9.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

a što ste danas na meniu očekivali nakon jučerašnje premijerove mrkve, prehrana uhljeba mora biti raznovrsna

Zadnja izmjena: malimllr (18.1.2018. 10:55)
praviptf 3.12.2017.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
100%

ekonomski terorist :D

Zadnja izmjena: praviptf (18.1.2018. 10:56)

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim ...

praviptf 3.12.2017.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
100%

ma znaš šta, Mariću, ajde ostavi ti taj PDV, u redu je :)

Zadnja izmjena: praviptf (18.1.2018. 11:14)

Moramic 31.5.2017.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
100%

Eto smanjili smo pdv,sad nam fali xxx miliona u proracunu,moramo uvest porez na nekretnine inace bankrot;-kao da ih slusam.
Pa,jbt ove marifetluke kuzi i moj mali u prvom osnovne.Koja gamad,pa generacije su citav zivot odvajale od usta da steknu krov nad glavom sebi i djeci,da nisu sirotinja,ulagale zivote u te zidove i zemlju i sad se “strucnjaci” domislili kako bastiniti tudje trude.A,Maric forsira li forsira,oce tudje i gotovo,a cemu se cuditi ,pa bit ce da je na tatu i tata voli tudju kunu.
Ostavite male ljude na miru,a ove lopine sto su se obogatile u privatizaciji i kasnije lopovstinom procesuirajte,pa ce bit love.

Zadnja izmjena: Moramic (18.1.2018. 12:06)
kanabis 17.3.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

A gradjane koji imaju legalne nekretnine oslobodit tog poreza

Kirin 9.12.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Ingeniozno! Mora da ga sad nalogodavci tapšaju i govore: “Mnogo si bre pametan!”

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

osi3 5.12.2005.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

klasika, ove šupljake je već izbrusio milanović. baci se neka kost, počnu rasprave, a onda se naknadno otkrije da je sve bio blef. tako se stvara privid da se nešto događa i radi, a ne radi se ništa, nego šupljira i stagnira. ovom izjavom ministar je jasno dao do znanja da obećanog smanjenja pdv-a sigurno neće biti cijelu ovu godinu, koja je tek počela. bijedno i jadno.

Bonjour_ad 1.4.2017.
Korisnik s iskustvom
Srednji krug prijatelja
100%

Genijalno, a još genijalnije bi bilo da je rekao u Ponedjeljak.

Sokrat: Vidiš li prijatelju ona tri čobana? Sve dok oni mogu da nadglasavaju mene i Platona i uslijed toga da donose odluke, ja u demokraciju ne vj...

mars2 17.5.2010.
Dugotrajni korisnik
100%

kad cujes guvernera hnb-a i ministra financija, moras se zapitat “ jeli oni stvarno misle da smo mi svi budale ”.

furia 6.4.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Može, smanji PDV na 10-12%… Sve preko toga odj*bi u skokovima…

bugs 20.5.2008.
Dugotrajni korisnik
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
100%

Hehe, genijalno, znači smanjimo PDV za 1-2 % da ekipa ne njurga sto uvodimo porez na nekretnine….. pa nakon par godina kad se sve posloži, ovnda možemo opet vratit PDV koliko bude trebalo, žabu smo skuhali, a nije iskočila iz lonca 😂😂😂

Šta su rekli prva nekretnina je izuzeta od poreza :)

malimllr 18.9.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

mars2

kad cujes guvernera hnb-a i ministra financija, moras se zapitat " jeli oni stvarno misle da smo mi svi budale ".

nakon svih ovih godina, nameta i poreza, bez ikakve značajnije reakcije građana, oni to znaju
Romel 6.9.2007.
Dugotrajni korisnik
100%

PDV će biti smanjen prije nego se uvede porez na nekretnine

Samo udri , nek znaju za što su glasali.
Treba uvesti i PDV na porez na nekretnine.

hasenfefer 4.10.2014.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Pljačkaši hrvatkog naroda!

speculator 24.7.2014.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
-

Samo naprijed.Ali da porez na nekretnine bude 1-2% god. na vrijednost iste,i to na svaku nekretninu,bez iznimke…Rastjerajte koliko god mozete ljudi iz RH,dokazite svoju ljubav prema domovini,ovo do sada bilo je neuvjerljivo…Sto ih vise bude bez svog krova nad glavom,to vise u dzep nasim stvarnim vladarima,ma gdje da su…