Z. Marić: Prvo smanjenje PDV-a, a onda porez na nekretnine

Naslovnica Forum Komentari članaka Z. Marić: Prvo smanjenje PDV-a, a onda porez na nekretnine

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

lol smanjiš 1% pdv-a i uvedeš porez na nekretnine
ovo je trebalo smislit

mi smo ipak zemlja slučaj

lopine ne odustaju, i dalje žele opljačkati građane porezom na nekretnine!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ne znam kako sam se toga sjetio 😀

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

a što ste danas na meniu očekivali nakon jučerašnje premijerove mrkve, prehrana uhljeba mora biti raznovrsna

ekonomski terorist 😀

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

ma znaš šta, Mariću, ajde ostavi ti taj PDV, u redu je 🙂

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Eto smanjili smo pdv,sad nam fali xxx miliona u proracunu,moramo uvest porez na nekretnine inace bankrot;-kao da ih slusam.
Pa,jbt ove marifetluke kuzi i moj mali u prvom osnovne.Koja gamad,pa generacije su citav zivot odvajale od usta da steknu krov nad glavom sebi i djeci,da nisu sirotinja,ulagale zivote u te zidove i zemlju i sad se “strucnjaci” domislili kako bastiniti tudje trude.A,Maric forsira li forsira,oce tudje i gotovo,a cemu se cuditi ,pa bit ce da je na tatu i tata voli tudju kunu.
Ostavite male ljude na miru,a ove lopine sto su se obogatile u privatizaciji i kasnije lopovstinom procesuirajte,pa ce bit love.

A gradjane koji imaju legalne nekretnine oslobodit tog poreza

Ingeniozno! Mora da ga sad nalogodavci tapšaju i govore: “Mnogo si bre pametan!”

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

klasika, ove šupljake je već izbrusio milanović. baci se neka kost, počnu rasprave, a onda se naknadno otkrije da je sve bio blef. tako se stvara privid da se nešto događa i radi, a ne radi se ništa, nego šupljira i stagnira. ovom izjavom ministar je jasno dao do znanja da obećanog smanjenja pdv-a sigurno neće biti cijelu ovu godinu, koja je tek počela. bijedno i jadno.

Genijalno, a još genijalnije bi bilo da je rekao u Ponedjeljak.

Sokrat: Vidiš li prijatelju ona tri čobana? Sve dok oni mogu da nadglasavaju mene i Platona i uslijed toga da donose odluke, ja u demokraciju ne vjerujem.

kad cujes guvernera hnb-a i ministra financija, moras se zapitat ” jeli oni stvarno misle da smo mi svi budale “.

Može, smanji PDV na 10-12%… Sve preko toga odj*bi u skokovima…

Hehe, genijalno, znači smanjimo PDV za 1-2 % da ekipa ne njurga sto uvodimo porez na nekretnine….. pa nakon par godina kad se sve posloži, ovnda možemo opet vratit PDV koliko bude trebalo, žabu smo skuhali, a nije iskočila iz lonca 😂😂😂

Šta su rekli prva nekretnina je izuzeta od poreza 🙂

New Report

Close