Vujčić: U interesu nam je uvesti euro što prije

Naslovnica Forum Komentari članaka Vujčić: U interesu nam je uvesti euro što prije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ja bi radije da uvede usa dolar ..,,dollar zona )

pajo patak dobio zadatak.

Jao nama s ovim uhljebom! Zašto neke pametnije i razvijenije zemlje nisu uvele Euro? Kod nas se strateške odluke donose bez adekvatnih rasprava i analiza, preko noći, te bez stvarne dobrobiti odnosno za račun interesnih skupina…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

@Kirin, zato, što te razvijenijen zemlje nešto i proizvode. Mi toga skoro da i nemamo. Da smo imali, ili da imamo industriju koja je izvozno orijetirana, mogli smo lakom/ciljanom inflacijom, kunu u zadnjih desetak godina oslabiti na paritet devet kuna za jedan euro. Onda bi te mjere još više stimulirale izvoz a stranu robu učinile skupljom. Ovako…

Euro-kuna, svejedno, ionako ekonomski zakoni ne vrijede u HR. Mi kao da smo u paralelnom svemiru.

” U interesu nam je uvesti euro što prije” u naslovu sve piše, čemu čuđenje,
da je to u interesu građana pisalo bi valjda,
U interesu Vam je da uvedemo euro što prije.
Podsjetio me ne onu poznatu Franjinu na trgu JBJ:

Imamo Hrvatsku !

i zapljeskaše njih 200 iza njega

” U interesu nam je uvesti euro što prije” u naslovu sve piše, čemu čuđenje,
da je to u interesu građana pisalo bi valjda,
U interesu Vam je da uvedemo euro što prije.
Podsjetio me ne onu poznatu Franjinu na trgu JBJ:

Imamo Hrvatsku !

i zapljeskaše njih 200 iza njega

“ U interesu nam je uvesti euro što prije” da si nedodirljiva kasta može plaću od 40.000 kn bez imalo grižnje savjesti pretvoriti u 40.000 Eura.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

danas samo pročitao članak da su korist od uvođenja EUR-a imale samo njemačka i nizozemska, a sve ostale države štetu…no, ni građani tih zemalja nisu se usrećili jer im je realno pala kupovna moć, ali je ojačalo njihovo gospodarstvo (zbog jeftine radne snage)! ….nekad jake države poput italije imale su velike štete od eura pa je tako prosječni talijan od uvođenja eura realno izgubio oko 70.000 EUR koje bi imao u džepu da je ostala talijanska lira!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Euro obogatio Nijemca za 23.000 eura, a Grka za tek 190


Nek si Vujčić to pročita a ne da srlja ko guske u magli

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close