Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Vraća li se u Hrvatsku obveza služenja vojnog roka?
Pretraživanje
Dionička društva
Onih koji se zalažu za obveznu obuku i dalje ima...
Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
20%

eclipse

imate pravo, bio sam u sustavu obrane punih 15 godina.

Gdje ,

u Srbiji , “Republici Srpskoj” ili u “Srpskoj Krajini u izbjeglištvu” ?

.

eclipse 18.12.2016.
Korisnik s iskustvom
50%

Pero,
Tamo gdje ti nikada nisi mogao, niti možeš, a i nećeš nikada prići. U 2. gardijskoj brigadi HV. Uostalom, ne petljaj se u razgovore odraslih, blesane. Idi se prepucavaj na forumima sa sličnima tebi, liječi se, vozi bicikl, jedi puno plave ribe…sve što pomaže mentalnom zdravlju. Treba ti!

tttomo 28.3.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Zašto onda pišeš protiv HV ?

Zadnja izmjena: tttomo (26.1.2017. 22:05)
eclipse 18.12.2016.
Korisnik s iskustvom
75%

Jer iznošenje poraznih činjenica ne znači “pisanje protiv HV-a”, jer mi je do dobrobiti i uspjeha vojnika i HV-a stalo (zapovijedao sam ljudima gotovo cijelu karijeru), jer se lažnim izvješćivanjem javnosti prikriva stvarno stanje u vojsci kako bi mafija u MORH-u mogla neometano nastavljati pljačku, i konačno, jer će vraćanje vojnog roka financijski, materijalno i personalno upropastiti i ovo malo što je ostalo od te vojske - i to govorim iz osobnog iskustva! Kako se bojim da tebi ni ovo neće biti dovoljno obrazloženje, prekidam raspravu. I ponavljam, petljaj se u ono u što se barem donekle razumiješ! Ja se razumijem, i ne muljam nikoga, sudjelovao sam u svim etapama stvaranja HV-a.