Vlasnik ste kuće bez fasade? Novi zakon će vas zanimati

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlasnik ste kuće bez fasade? Novi zakon će vas zanimati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bez komentara dok ljudi ne popizde

Potemkinova sela.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ova politika je po meni odlicna. Pod pricom reda se uvode porezi(vrlo skoro i porez na nekretnine) i kazne samo da se narod sto vise osiromasi i da svi postanu beskucnici i proleteri.

Ovo sto se radi pokusajte usporedit sa citatom Moše Pijade sa prvog zasedanja AVNOJ-a u studenom 1942. u Bihaću i povući paralelu sa sadasnjom komunistickom vlasti.Tezi se istom cilju ,a to je osiromasiti narod preko svake mjere:
“Potrebno je zato stvoriti toliko mnogo beskućnika, da ovi beskućnici
budu većina u državi. Stoga mi moramo da palimo.
Pripucaćemo pa ćemo se povući. Nemci nas neće naći, ali će iz osvete
da pale sela. Onda će nam seljaci, koji tamo ostanu bez krova, sami
doći i mi ćemo imati narod uza se pa ćemo na taj način postati
gospodari situacije. Oni koji nemaju ni kuće ni zemlje ni stoke, brzo
će se i sami priključiti nama, jer ćemo im obećati veliku pljačku.
Teže će biti sa onima koji imaju neki posed. Njih ćemo povezati uza se
predavanjima, pozorišnim predstavama i drugom propagandom. Tako ćemo
postepeno proći kroz sve pokrajine.
Seljak koji poseduje kuću, zemlju i stoku, radnik koji prima platu i
ima hleba, za nas ništa ne vredi. Mi od njih moramo načiniti
beskućnike, proletere. Samo nesrećnici postaju komunisti, zato mi
moramo nesreću stvoriti, mase u očajanje baciti, mi smo smrtni
neprijatelji svakog blagostanja, reda i mira.”

[Dokument se nalazi u Arhivu vojnoistorijskog instituta u Beogradu u
fajlu Štaba vrhovne komande (JVUO) pod oznakom
K-12, 30/12.]”

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Mene zanima tko neće imat fasadu ????? Tko hoće plaćati veće račune za grijanje ???? Čovjek napravi kuću uz pomoć kredita da ne bude na teret roditeljima. Dođu djeca,škola,…. Nema se za fasadu,al bar je krov nad glavom. A sad unutar 5 godina treba imat fasadu. Kuće će graditi samo bogati. Uredi ako se to želji,ali premalo je tih bogatih da bi cijeli građevinski sektor živio od njih. Znači, opet propadanje poduzetnika,još više nezaposlenih radnika, još više osiromašenih obitelji. STRAŠNO

Zasto graditi kucu koju ne mislite dovrsiti? Neka naprave 5m2 manju kucu al neka bude dovrsena, sa fasadom i MANJIM REZIJAMA slijedecih 50g!!!!!


Zasto graditi kucu koju ne mislite dovrsiti? Neka naprave 5m2 manju kucu al neka bude dovrsena, sa fasadom i MANJIM REZIJAMA slijedecih 50g!!!!!

nemaju za kruh? pa zasto ne jedu kolace?

važno je da dobro izgleda izvana, koga briga što je unutra trulo i crvljivo

Istina je da fasada i odgovarajuća boja[/url] podignu izgled doma, ali ne slažem se sa ovim zakonom, jer zašto bilo koga prisilit na nešto što ne želi ili nema dovoljno financija za takav pothvat.

New Report

Close