Vlasnik Soliduma priveden zbog poreznog duga od najmanje 40 milijuna kn

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlasnik Soliduma priveden zbog poreznog duga od najmanje 40 milijuna kn

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Eto silni dvorci, ville, pansioni i milioni pa će završiti na dugotrajnoj robiji, bolje biti sitan trgovac na burzi, ispunjavati si male, skromne želje, ali imati miran san.

Samo 40???

A vlasnik EPH ima 600mil poreznog duga i još ugodno ruča s premijerom!?!

Mesićev prijatelj

...ladies and gentlemen....AC/DC


Eto silni dvorci, ville, pansioni i milioni pa će završiti na dugotrajnoj robiji, bolje biti sitan trgovac na burzi, ispunjavati si male, skromne želje, ali imati miran san.

Potpisujem

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Mesic ode 7 dana u Kinu, a oni mu strpaju prijatelja u zatvor.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


A vlasnik EPH ima 600mil poreznog duga i još ugodno ruča s premijerom!?!

ugodno ruča s premijerom i još ugodnije piše o premijeru, u tome je tajna njegove slobode

Tak kad se kvaziekonomskog stratega Linića počne istraživati, a razloga je puno previše, onda ću početi vjerovati da današnji DORH nije “udarna pesnica” kamarile na vlasti. Ovo s Žužićem je tek sporadično zamagljivanje stanja u smislu “Eto vidite da ganjamo (i) kriminalce!”.

Bajić je preneinteligentan da bi DORH mogao voditi kao samostalno tijelo…dok je njega ono će biti uz skute politike. Koliko sam ga slušao ono malo što je ovih godina bio u medijima radi se o poprilicno ograničenom čovjeku skromnih intelektualnih kapaciteta

jel’ to onaj što je s Merzelicom trgovao, rekoh je lijepo, tko s Mesićem šljunak vadi, znamo kako završi


Bajić je preneinteligentan da bi DORH mogao voditi kao samostalno tijelo…dok je njega ono će biti uz skute politike. Koliko sam ga slušao ono malo što je ovih godina bio u medijima radi se o poprilicno ograničenom čovjeku skromnih intelektualnih kapaciteta

ali odanom dugu i komunisti, a partija to jedino i zahtijeva

Što je IQ niži odanost partiji je viša! Tome svjedoče brojni ministri…


Mesic ode 7 dana u Kinu, a oni mu strpaju prijatelja u zatvor.

Oni su iz mog kraja.

G. Žuži otvoreno priča o prijateljstvu i uspjehu sa Mesićem dok gđa. žužić “trese” Županskijim sudom u VG i smješta papire za zemljišta.

Koliko znam, samo od preprodaje zemlje za AC Zagreb Sisak dobro su profitirali.

Uzas.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Čim se Mesić vrati iz Kine odmah će pasti optužnica.

New Report

Close