Vladino nevoljko spašavanje Radija 101

Naslovnica Forum Komentari članaka Vladino nevoljko spašavanje Radija 101

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

bananadržava. samo što nitko ne odgovara nikad za ništa.
zašto uopće potpomagati komercijalni radio? da je ne znam kakva situacija, zbog čega očekivati podršku države nakon tolikih dugova? tj. zašto netko naše novce daje za takve nebuloze?

zatvorit odmah. isti dan. da je radio 101, 102, 108, svejedno…

nitko ih nije morao potpomagati, sami su našli kupce koji su htjeli kupiti radio za 15 miliona kuna i večina tog iznosa je trebao sjesti državi na račun za nepodmirene obveze, ali država je doslovno preko noći zakonom zabranila prijenos koncesije i time stopirala i svoje podmirenje i rješenje problema.
tih milju kuna je kao nekakva isprika ili tko zna?
inače ja doživljavam taj radio kao inkubator demokracije, nove glazbe, zdrave zezancije i smrt tog radia za mene je i smrt Grada

Radio 101 bi trebalo ugasiti i izvršiti deratizaciju etera .
Taj jednoumni radio zlo je demokracije u Hrvatskim medijima .
Kod njih je postojala uvijek samo jedna istina – njihova crvena , liberalna , lijeva istina .
Ko god ih je slušao zna da su odmah otpilili slušaoca koji je imao drugačije mišljenje od njihovog.
Pa zato su i dobili nagradu 7 sekretara SKOJa .
Najveće zlo Hrvatskoj su napravili što su školovali jednoumne novinare koji rade u raznim medijima .
Osim što su zatrovali sve medije izvršili su i pljačku tridesetak miliona kuna .
I nitko još od njih nije završio u Rematincu .
Dapaće , Zrinka Vrabec Mojzeš je završila na Pantovčaku kao savjetnica Josipovića .
Al će biti savjetovan .

.

peru očito smeta što je taj radio uvijek bio glas zdravog razuma i borio se protiv primitivizma i takvih koji razmišljaju kao on.

@zvonkac

Daleko je taj radio bio od glasa zdravog razuma. Volio sam ih ponekad slušati, imali su svojih kvaliteta, ali isključivost i netolerancija, pa i bezobrazluk prema slušateljima nisu im bili na čast.

Uprava i djelatnici su ubirali lovu gdje je tko i kako stigao.
Dugo su živjeli bogovski na staroj slavi.
Kada je derneku došao kraj, hajdmo malo uzeti od poreznih krava muzara.
Ipak oni, jeli, imaju određenih zasluga.
Idu i izbori, pa se i tu možda pribere kakav poenčić …

Kod njih samo jedna istina liberalna, lijeva, crvena, a koja je Perina? Crna, desna, neslobodna, koja ima više “lica” ovisno kome je namijenjena, pa je jedna za obične građane, druga za “zbrinute” radnike, treća za “naše” a na takvoj istini su se odškolovali oni drugi novinari široko otvorena umna, koji “nisu znali” da je korupcija na desnoj, plavoj strani, uzela toliko maha kao što se pokazalo zadnjih mjeseci, pa su sad krivi “jednoumni novinari” iz raznih medija što se o tome danas vode sudski postupci, je li perice?
predlažem da se “bolnica na kraju grada” osposobi kao centar za probaciju (nadam se da sam pogodila izraz) baš je na zgodnom mjestu, prostora ko u priči, moglo bi biti čak i konformo, i može se šititi u budućnosti, samo je Sava granica i naravno s ove strane šoping centar.

New Report

Close