Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Vladimira Palfi predstavlja se kao diplomirana inženjerka građevine, a nije završila ni prvu godinu
Pretraživanje
Dionička društva
Globus piše da ni na zagrebačkom, ni na osječkom Građevinskom fakultetu nije moguće ući u trag koji bi potkrijepio njezine tvrdnje.
Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

miami

…Frankie……RESPEKT , prema ženama ….o.k. ? ….loše si prošao u životu…? ili….

miami. Nije da se hvalim,ali da mi vidis zenu i ti bi je okinila. Eto toliko je dobra majke mi da i zene sline na nju. AKo ikad potegnem do Čakovca javim ti se samo da ti je pokazem. Onako iz auta.Straj me vadit je vanka da mi je ne otmu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pero7 4.2.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Frankie

Kad bi ovu ima doma drža bi je lisicama vezanu za nogu od stola i tuka je qrcom po čelu.

Jel bi tvoja prekrasna žena tu koaliciju dozvolila ?

.

Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Pero7

…Jel bi tvoja prekrasna žena tu koaliciju dozvolila ?

Pero ja mislim da bi jer zna da su pitanju visi ciljevi.

ptahotep 24.6.2009.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
66%

Kad smo već kod žena; kakvu ja ženu imam, vi svoje možete heba…!

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

ptahotep

sumnjam da ijedan od vas ima bolju od moje. i to ozbiljno mislim.

…povijest se ponavlja…

Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

@delboy
A zna li tvoja skuvat pasta sutu??

DemiZon 13.12.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

delboy

ptahotep

sumnjam da ijedan od vas ima bolju od moje. i to ozbiljno mislim.

***lutke na napuhavanje se ne računaju

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Znači, osim debelih bankovmih računa, respektabilnog stanja u skdd-u, osim skupocjenih automobila,obleke, satova , ..jedan od bitnih elemenata imidža današnjih burzovnih mešetara - su i ŽENE..
Pa, niste nogometaši, da se hvalite i pokazujete njima…one ne utječu na burzu… u pravilu , samo
racionalno raspolažu Vašim dobicima….Pa, kako to , da onda izgledu pridajete toliku važnost…. a ono
drugo…treba naći takve raritete…ili su one našle Vas …?

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

miami 19.8.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

Franki, kraj takve krasne žene…..koji Ti je onda ..qu–ac..da se tak mrzovoljno odnosiš prema svima s visoka, pun samog sebe..pa, trebao bi biti najsretniji čovjek na svijetu,

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

Moller 20.8.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Vladimira je kao slobdna zidarica, dala sebi za pravo proglasiti se diplomiranom inženjerkom, jer je od samo dva je.ivjetra uspjela sazidati Živi zid, što i nije bilo tako zahtjevno, obzirom da se Pernar vjerojatno sam bacio na pod, a Ivan Vilibor skočio na njega, ona je samo morala na vrijeme između njih ubaciti maltu i to napisati u diplomski rad

Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

miami

Franki, kraj takve krasne žene…..koji Ti je onda ..qu–ac..da se tak mrzovoljno odnosiš prema svima s visoka, pun samog sebe..pa, trebao bi biti najsretniji čovjek na svijetu,

Sreca ti je relativna stvar. Ne cine nas iste stvari sretnim. U tome je ljepota u razlicitosti. Ja osim sta sam pun samog sebe volim punit sobom i druge.

super24 13.4.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

blago vama sa vašim ženama. kod mene je situacija obratna :(. mene su oženili, a sad ne mogu naći svog muža. Molim muža koji me je oženio da mi se javi! to je pravi lav.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2...

super24 13.4.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Frankie

miami

Sreca ti je relativna stvar. Ne cine nas iste stvari sretnim. U tome je ljepota u razlicitosti. Ja osim sta sam pun samog sebe volim punit sobom i druge.

vaša žena mora da je jedna jako sretna žena..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2...

Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

super24

…vaša žena mora da je jedna jako sretna žena..

Puca od srece. Ja je uvijek ucinim zadovoljenom sto vecini muskaraca ne uspjeva. U tome je tajna uspjeha. Ne triba joj poslovni da bi bila zadovoljna.

Zadnja izmjena: Frankie (3.10.2016. 11:28)