Vladajućima prihvatljiva inicijativa za reviziju Ugovora sa Svetom stolicom

Naslovnica Forum Komentari članaka Vladajućima prihvatljiva inicijativa za reviziju Ugovora sa Svetom stolicom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Tko želi ići u crkvu i slušati propovijedi neka sam plaća za to,….

treba kao i u drugim zemljama uvesti pravilo da SVI izdvajaju određen % iz plaće za duhovne/društvene/kulturne potrebe pa tko želi neka daje crkvi, a ateisti/komunisti neka daju u humanitarne svrhe i slično!

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Kad se Jugoslovenska vlada u izbjeglištvu misli početi bavit ekonomijom?

...ladies and gentlemen....AC/DC

goblyn
—————————
krivo
Zašto bi obavezno izdvajali?
Nek izdvaja tko što želi, jer vidjeli smo kako znaju novci za humanitarna djela završiti.—-mala Dora, pokoj ju duši
Tko želi neka uplačuje kamo želi ali nema obavezno.Zar da plačam nečija glupiranja i krađe?

Dobar je prijedlog, da se plaća neki sitniš u Proračun…Nek Vlada
nadgleda njihove financije…..ISPRAVNO. Bit će i tu višak zaposlenih i
slobodnih nekretnina po Župama………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


treba kao i u drugim zemljama uvesti pravilo da SVI izdvajaju određen % iz plaće za duhovne/društvene/kulturne potrebe pa tko želi neka daje crkvi, a ateisti/komunisti neka daju u humanitarne svrhe i slično!

U kojim drugim zemljama postoji ovo pravilo?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



treba kao i u drugim zemljama uvesti pravilo da SVI izdvajaju određen % iz plaće za duhovne/društvene/kulturne potrebe pa tko želi neka daje crkvi, a ateisti/komunisti neka daju u humanitarne svrhe i slično!

U kojim drugim zemljama postoji ovo pravilo?
[/quote]

meni su rekli austrijanci da je tako kod njih

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]




treba kao i u drugim zemljama uvesti pravilo da SVI izdvajaju određen % iz plaće za duhovne/društvene/kulturne potrebe pa tko želi neka daje crkvi, a ateisti/komunisti neka daju u humanitarne svrhe i slično!

U kojim drugim zemljama postoji ovo pravilo?
[/quote]

meni su rekli austrijanci da je tako kod njih
[/quote]

Znaci ti si cuo da je to tako u Austriji pa napisao da je tako u svim drugim zemljama.

U Kanadi i US nitko te nemoze natjerati da izdvajas za crkvu ili uminitarne akcije iz place.

Donacije do odredjenog iznosa se mogu koristiti kao porezni odbitak. Medutim radi se o dobrovoljnim donacijama.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Kad se Jugoslovenska vlada u izbjeglištvu misli početi bavit ekonomijom?

@Bon Scott,

večina birača je izabrala ovu vladu na Izborima i vlada radi ono za što su ju i izabrali.
Vjernici nisu ovoj vladi dali glasove pa zbog toga je i ova vlada za revizije Ugovora sa Svetom Stolicom i uvođenje poreza vjerskim zajednicama.

Intresantno je da se za oporezivanje zalaže i crveni pop Grubišić koji je 50 godine bio svečenik.
O čem će kurva nego o poštenju ?

.



treba kao i u drugim zemljama uvesti pravilo da SVI izdvajaju određen % iz plaće za duhovne/društvene/kulturne potrebe pa tko želi neka daje crkvi, a ateisti/komunisti neka daju u humanitarne svrhe i slično!

U kojim drugim zemljama postoji ovo pravilo?
[/quote]

Ja sam vjernik i idem u Crkvu. Dam novac dobijem na kraju godine ovdje T4 tax form za iznos koji sam dao. Ne dajem zbog toga.

Ne vidim zasto bi svi morali davati za Crkvu. Postujem i druge vjere i nevjernike.

Ali ako se ne daje Crkvi onda se ne smije niti GONGU, Platofrmi 112, Babama itd…..

Za sve jednako…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


….Nek Vlada nadgleda njihove financije…..ISPRAVNO. Bit će i tu višak zaposlenih i slobodnih nekretnina po Župama………

A bas si nasla prave da nadgledaju financije. To znaci jos jedno najmanje 6 agencija za nadgledat,a sto ce nadgledat oni koji imaju oci,a ne vide???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

VLADAJUĆIMA PRIHVATLJIVA INICIJATIVA ZA REVIZIJU UGOVORA SA SVETOM STOLICOM
Vladajućima prihvatljiva inicijativa za reviziju Ugovora sa Svetom stolicom
Za HNS inicijativa o reviziji ugovora je legitimna i dobra, te poručuje kako su oni “apsolutno za”.

!
Vladajučima je prihvatljivo oporezivanje vjerskih zajednica…
i izgon vjeronauka iz škola…
i ne vračanje otetih nekretnina…
i ne procesuiranje ubojica svečenika…

I gdje je kraj “prihvatljivim inicijativama” vladajučih ?

Tko nije učio povijest osuđen je ponavljat ju.
I četrdesetpetu , kada su njihovi pretci došli iz šume.

Dali će vladajući pokrenuti “inicijativu” da se uhapsi Josip Bozanić ?

.


Znaci ti si cuo da je to tako u Austriji pa napisao da je tako u svim drugim zemljama.

a gdje si ti vidio da sam napisao da je tako u svim drugim zemljama?
napisao sam da ako se uvodi neki novi namet, onda SVI trebaju u njemu sudjelovati pa neka svatko sam odluči želi li ga dati za crkvu, za humanitarne udruge itd.
ne može jedna skupina u društvu (makar imala i 70%) biti penalizirana da zbog svojih vjerskih uvjerenja plaća dodatni porez, a drugi ništa! na kraju krajeva, i ateisti vjeruju – da Bog ne postoji- pa neka onda i oni plaćaju za to uvjerenje ako ćemo stvar tjerati do apsurda…

nego kad sam kod poreza, kako to da još nije pokrenut referendum o ukidanju apsurdne TV pretplate (poreza na TV prijamnike) gdje se oporezuje sam čin posjedovanja TV uređaja, gledao netko HRT program ili ne!?!?! i to plaćamo za glasilo vladajuće stranke koja je u tom trenutku na vlasti, nekad su podilazili HDZ-u, sada SDP-u, a sve to mi plaćamo iz svojih džepova!
ovakav referendum prošao bi sa 90% glasova!

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Neka svak daje svojoj vjerskoj zajednici koliko želi, bilo kroz izdvajanje iz plaće, bilo na drugi način, a država neka ne daje nikome.

Na taj način će 4 milijuna Hvata davati iz plaće Katoličkoj crkvi, jer toliko članova ima Katolička crkva; 500 tisuća će davati Pravoslavnoj i Muslimanskoj crkvi, 100 tisuća manjim vjerskim zajednicama; 10 ljudi će izdvajati za Gong, 15 za Documentu, 5-6 ljudi će financirati kakve udruge David, neke Zeliće, Stankoviće, Draškoviće, Pusiće, Jovanoviće itd.

Ja NE ŽELIM da se iz moje plaće financiraju kojekakve antihrvatske urotničke udruge, a želim da se iz ukupnog iznosa izdvojenog iz moje plaće od civilnih udruga financira SAMO Katolička crkva.

Imaju li pravo glasa samo oni koji su anti-nacionalni i anti-katolički ili svi?

New Report

Close