Vlada službenicima kupuje smartphone za 40 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada službenicima kupuje smartphone za 40 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ajmeee koja debilana.

who dares, wins

Bavi li se netko ovdje matematikom? Ako podijelite 40 mil. kn s 10.000 mobitela, dobijete 4.000 kn po mobitelu. Danas privatne firme bez problema dobivaju odlične mobitele za 1 kn ako potpišu ugovore s operaterima. Kako to da Vlada to ne napravi? Ili ipak ima ugovor, pa uz to još masno plati svaki mobitel? Jer za 4000 kn se i u maloprodaji bez ugovora kupe vrhunski mobiteli.

abc, ne radi se o iznosu za nabavku iskljucivo mobitela, vec kompletne mobilne usluge i to na dvije godine za 10k ljudi.

Pa ja mislim da je ovo nuzno potrebno .Kad imamo samo takve panjeve u drzavnoj upravi da su im bar telefoni pametni pa onda oni mogu donjeti kakvu pametnu odluku. Osobno cu se zalagati i poslati pismo premijeru Milanovicu da se Linicu dodijeli jedan samsung galaxy S4 ili iphone 5.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bit će besplatno umreženi- TO JE POZITIVNO.
Bit će na oku svak -svakome- I TO JE POZITIVNO.
Bit će im uskraćene nepotrebne funkcije – npr. MEĐUNARODNI POZIVI, INTERNETI,
itd……

Sve je u redu, i mi smo sve to napravili za uštedu….ali, stvarno- kolega je
u pravu : ..KOLIKA JE NABAVNA CIJENA TIH TELEFONA….???????????????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Za vladajuću Kukuriku Kliku nema krize .

Tu se troši nemilice .

Ako ponestane novaca odmah uvedu
veće poreze ,
nove poreze,
dignu kredit u USA,
rasprodaju uspješne tvrtke…

.

Tol’ko o uštedama u prekobrojnom javnom sektoru. Ali to nije sve !! [emo_smijeh]
Kupuje se još dodatnih 180 auta za “ključne” resore. A u svjetlu te rastrošnosti, evo novih pikanterija na već prožvakanu temu nepotizma i klijentelizma uvaženog eko-ministra s bogatim životopisom, notornog Zmaja od Jaske Vaš link … . Samo tako dalje ! [emo_palacg]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Sigurno će komunjare nazvati kupovinu mobitela i automobila kao poticaj gospodarstvu. A kako su multikulturalni tako im nema problema što potiču korejsko gospodarstvo (Samsung) iliameričko (Apple) ili sa vozilima ono njemačko.
Daleko bi bilo bolje da su svakom komunjarskom dužnosniku kupili domaći drveni lijes jer bi tako pokrenuli domaću proizvodnju.

New Report

Close