Vlada odustala od monetizacije, autocestama će upravljati mirovinski fondovi i građani

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada odustala od monetizacije, autocestama će upravljati mirovinski fondovi i građani

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vijest stoljeća, Milanović odustao! [emo_smijeh]

...ladies and gentlemen....AC/DC

“…Potvrdio je da bi se u toj varijanti državni proračun oslobodio kreditnih opterećenja vezanih uz autoceste, koje iznosi četiri milijarde kuna glavnice te još barem toliko kamata.”

Ni novinari nisu vese ono sto su nekad bili!

I ja bih odustao, da sam na njegovom mjestu! Neka se HDZ backa svim tim dugovima, koji su i nastali u njihovo vrijeme. A kako vidim protive se svemu. Pa neka izvole rijesiti problem.

Autocestom će upravljati građani, dakle radničko samoupravljanje i dalje živi. Naravno, tu su i naši mirovinski fondovi, specijalizirani za ulaganja u junk obveznice disfunkcionalnih država. Fali im još samo Milanović u nadzornom odboru (ionako će mu uskoro trebati nova fotelja) i poslovni uspjeh je zajamčen.

Da Vortac, imate pravo. Upravo je i meni pala u oči ta konstatacija, upravljati će građani ?! Mislim kaj je to, tko će to upravljati, kako ?!

Zanimljivo je samo kako sada objasniti potencijalnim koncesionarima da smo odustali. Mislim ono, tražili smo ponude, eh vidite, mi to ne želimo provesti jer smo u predizbornoj godini. Dajte se malo zamislite kako biste se Vi osjećali kao potencijalni ponuđač ?

Neozbiljno, krajnje neozbiljno, to je još jedan spin ove vlade. Tužno.


I ja bih odustao, da sam na njegovom mjestu! Neka se HDZ backa svim tim dugovima, koji su i nastali u njihovo vrijeme. A kako vidim protive se svemu. Pa neka izvole rijesiti problem.

Sad da vidimo kad se HDZ ekipa odluči na koncesiju, hoće li mu mahati s potpisima za referendum.

građansko samoupravljanje cestama. bravo. tko se želi i za deset godina voziti hrvatskom bolje mu je da mu sljedeći auto bude izdržljivi terenac.

Skidajte prste s mirovinskih fondova – gamadi jedna! Kad god su nesposobni (to ide i HDZ i SDP) nešto napraviti samiti tjera se mirovinske fondove da ulažu novac građana u projekte u koje takvi fondovi nikada ne bi smjeli ulaziti već samo u najsigurnija moguća ulaganja poput državnih obveznica i sličnog …

Da li su i za ovu odluku izabrali strane savjetnike i koliko nas je to koštalo?

Da li to Zagorci ostaju bez ministra?

Mislim nekaj je obećal?

A narod očekuje da se obećanja ispunjavaju.

@gorgija

Ni danas se ne voziš hrvatskom.

tko je lud da kupi dionice HAC-a.to je bačen novac.nije to ht i švabo gazda tu je sindikat kao u petrokemiji.

Mirovinci su imali i puno većih dubioza čitaj PTKM i lepeza građevinaca, OPTE ili MGMA, tako da njima nije problem. Stanovništvo jedva čeka da ulupa ovdje svoj novac, ako je uvjet da se zadrže svi zaposleni i rukovodeći kadar odmah dobije novi vozni park, kako bi pomogao prodaji novih automobila[emo_smijeh]

@samgal Autocesta bacen novac? A di si ti diplomu iz ekonomije dobio?

osobno se javljam, da bih financirao sva godišnja primanja dva uhljeba, sa naplatnih kućica u bruto iznosu, cca oko 13-14 000 kn mjesečno/1 kom, ali da ja naplaćujem cestarinu samo u turističkoj sezoni, a oni da budu na GO

New Report

Close