Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada nije najavila, ali priprema porez na nekretnine
Pretraživanje
Dionička društva
U 2018. i zakon o zaštiti zviždača kao antikorupcijska mjera i doplatak za još 150.000 djece.
zorangutan 10.2.2017.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
87%

e pa nećete lopine! dosta je vaših grabljivih šapa u džepovma građana!!!!
ići će referendum sa 1 milijun potpisa građana da ćete vidjeti kako pada vlada, samo idite kontra naroda!!!

na ignore: posejdon, migra (spammer), naimxs, nabiduasku, plankovic, pific, maratonac (navlakač)…

samgal 9.3.2015.
Dugotrajni korisnik
20%

pa išao je referendum i za ulazak u EU pa je prošao a sada kada ta ista od nas traži reforme i porez na nekretnine sada mi to ne bi.ne možemo iz Europe uzeti subvencije i razna bespovratna sredstva kao npr. za pelješki most a ne primjenjivati ono što je tamo normalno.
kolega zorangutan vi ste se naslađivali tuđim gubicima na burzi i navijali za pad istih jer niste u dionicama a sada kada je došao red i na vas sada ste se našli dizati galamu.

Sinkopa 9.11.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

Bravo super vijesti.Uvest porez na nekretnine i posusit dugove onima sta su uzimali kredite u svicarcima,onima sta su kupovali mobitele i onima koji ne placaju racune.

Investor77 23.1.2015.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Super !napokon neka uvedu taj porez.ja sam za.

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Di su sad oni kokošari koji su vikali: “Harač, harač!”?

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

Sinkopa 9.11.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
50%

Investor77

Super !napokon neka uvedu taj porez.ja sam za.

Pa tko to nije za reforme?? IZa provodjenja jedne ovakve reforme bit cemo jaci od Svicarske.
zorangutan 10.2.2017.
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
Korisnik s iskustvom
100%

samgal

pa išao je referendum i za ulazak u EU pa je prošao a sada kada ta ista od nas traži reforme i porez na nekretnine sada mi to ne bi.

glasao sam protiv ulaska u EU (ušli smo sa samo 37% glasova biračkog tijela jer su na brzinu izmijenili zakon kako bi prevarili narod), a ti koji si očito glasao ZA, sad lijepo plaćaj harač na nekretnine i sve ostalo što EU gospodari traže od tebe i reci im još i hvala! ja ću se boriti protiv toga i njihovih EU slugu u našoj politici!

na ignore: posejdon, migra (spammer), naimxs, nabiduasku, plankovic, pific, maratonac (navlakač)…

bankarko 19.2.2018.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

samo vi to uvedite, a ja ću se riješiti hrvatskog pasoša po brzom postupku

you're fired!

ZgLob 19.9.2017.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
100%

vlada nastavlja s rastjerivanjem svojih građana
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjN2NCDr9XaAhULWSwKHeOLD_EQyCkILjAA&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DgKuCAs-e1T0&usg=AOvVaw2406MB488LQ2MxptL6VfYb [google.com]

Barbosa 13.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
100%

konačna faza pretvaranja nekad slobodnog i imućnog naroda u ovisne i pokorne podanike je u punom zamahu…pretvorba, privatizacija, ovršni zakon, pdv, apsurdni fiskalni i parafiskalni nameti, potpuna neučinkovitost svih institucija države osim kada treba režim treba neplatiti reket i zadnji čavao u lijes je upravo uvođenje rente na vlasništvo svoga doma…

e, pa dosta je više, i “demokracija” ima svoje granice, pogotovo kada ekonomski, tehnološki i kulturni standard nacije padne ispod razine od prije 100 godina

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

hasenfefer 4.10.2014.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Još su ljudima samo ostale nekretnine i zemljišta.
Sve ostalo ovi “veliki Hrvati” su pokrali.

Biće krvi.

Mislim da je Hrvatima jedino preostala revolucija.

Hrvati ne misle plaćati Agrokor INU…. i ostalo što je HDZ i samoproglašenih 200 obitelji kr.iminalaca pokralo.

Barbosa 13.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
100%

hasenfefer

Još su ljudima samo ostale nekretnine i zemljišta.
Sve ostalo ovi "veliki Hrvati" su pokrali.

Biće krvi.

Mislim da je Hrvatima jedino preostala revolucija.

Hrvati ne misle plaćati Agrokor INU…. i ostalo što je HDZ i samoproglašenih 200 obitelji kr.iminalaca pokralo.

jako se dobro sijećam osjećaja kada sam se u 6mj. 91 “spakirao” i pridružio svojim dečkima u Sunji…e zadnjih godina me opet dere taj osječaj, ako ne i goriji…
:((

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

zeos 7.1.2016.
Dugotrajni korisnik
100%

Ma koje sređivanje zemljišnih knjiga. Kao da je to uvijet parazitima za uvođenje poreza. Umjesto da su 1,6 milijardi kuna od legalizacije utrošili za zk to je otišlo u ništa. A ti se sam bori sa zk iz Austrougarske i pravosudnom močvarom.

bugs 20.5.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

nego kako je rješeno pitanje zarade na nekretnini?
recimo kupiš zemljište, stan, kuću… za 100k eura i prodaš za par godina za 150k dali plaćaš porez na tih 50k eura razlike ili samo onaj porez na nekretninu prilikom kupnje?

DemiZon 13.12.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

***pripremaju oni sebi šut u d.upe

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

zeos 7.1.2016.
Dugotrajni korisnik
-

Porez na promet nekretnina prijavljuje i plaća kupac, ali kao prodavatelj možete postati obveznik poreza na dohodak od imovine po osnovi otuđenja nekretnine ako ste nabavljenu ili darovanu nekretninu prodali, darovali, zamijenili ili na drugi način prenijeli na drugu osobu unutar tri godine od njezine nabave.

ZgLob 19.9.2017.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

zeos

Porez na promet nekretnina prijavljuje i plaća kupac, ali kao prodavatelj možete postati obveznik poreza na dohodak od imovine po osnovi otuđenja nekretnine ako ste nabavljenu ili darovanu nekretninu prodali, darovali, zamijenili ili na drugi način prenijeli na drugu osobu unutar tri godine od njezine nabave.

pp nekretnina je različita kategorija od novoga poreza na nekretnine
kojega blijedoliki pokušava uvesti kao trajnu obvezu građanima Zadnja izmjena: ZgLob (26.4.2018. 10:15)
zeos 7.1.2016.
Dugotrajni korisnik
-

ZgLob

zeos

kojega blijedoliki pokušava uvesti kao trajnu obvezu građanima

Da , ovo je bio odgovor na pitanje bugs.
Jutros čujem varijantu da ostane komunalna kao lokalni prihod a, porez na nekretnine uvede kao državni prihod.
ZgLob 19.9.2017.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

zeos

ZgLob

zeos

kojega blijedoliki pokušava uvesti kao trajnu obvezu građanima

Da , ovo je bio odgovor na pitanje bugs.
Jutros čujem varijantu da ostane komunalna kao lokalni prihod a, porez na nekretnine uvede kao državni prihod.

previd
muti mi se pred očima od ove ZSE