Vlada izlazi s prijedlogom porezne reforme: Niže cijene, povećanje plaća i rast zaposlenosti?

Naslovnica Forum Komentari članaka Vlada izlazi s prijedlogom porezne reforme: Niže cijene, povećanje plaća i rast zaposlenosti?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo je čarbno, sada će se svi vratiti u Hrvatsku. Jednostavno revolucija.
Toliko pametnih poteza Marića i HDZa da ni neprijatelj Hrvatske teško bi bolje pakete smislio
Bravo

Da sam Premijer, svaki moj ministar bi morao paralelno voditi mali d.o.o. u vlasništvu države s djelatnostima koje zastupa kao ministar. Svaki koji nema pozitivno poslovanje maloga d.o.o. leti kao slavuj iz Vlade

prođe i još jedna godina desilo se ništa nije

mi smo ipak zemlja slučaj

Zanimljiva je činjenica kako niti jedna vlada u svome mandatu nije niti razmišljala o rezanju troškovne strane.

Povećanje plaće će biti koliko 1%, 3% ? I oni s time misle zadržati stanovništvo? pa one jadne plaće od 4.000 kn bi trebale ići 30-40% gore da bi ljude uspjeli zadržati u Hrvatskoj.

Ovo je reforma? Meni više liči na pretakanje iz šupljeg u prazno…

kako misle rast zaposlenosti? uzet jos uhljeba

nije opasnost u smislu da će ugroziti državni proračun, ali nije ugodna situacija

Nije ugodna situacija, a Vlada je ove godine odobrila 850 milijuna kuna novih jamstava za Uljanik?! Ministar financija je očigledno nešto kao podvojena ličnost: jedan dan potpisuje jamstva, a drugi dan kuka kako mu je to neugodno.

Romel, 20.09.2018. u 17:23
trećem krugu porezne reforme

Langsam aber sicherI

Još 100 krugova i stići ćemo Rumunjsku.

New Report

Close