Vitek ima više od 96% dionica, ali neće žuriti sa squeeze-outom

Naslovnica Forum Komentari članaka Vitek ima više od 96% dionica, ali neće žuriti sa squeeze-outom

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kako je Bakajoko na vrime uvatija crtu odavde

A BALVANA!!! :) :) :)

Aj ća

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Predlazem da se sve dionice na ZSE delistiraju. S obzirom na broj vec delistiranih,a kako nam je svima Ustavom zagarantirano pravo jednakosti drzim da je ovo najpostenije. Na taj nacin bi rasteretili krajnje korisnike parafiskalnih nameta tipa Hanfa,SKDD…

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Predlazem da se sve dionice na ZSE delistiraju. S obzirom na broj vec delistiranih,a kako nam je svima Ustavom zagarantirano pravo jednakosti drzim da je ovo najpostenije. Na taj nacin bi rasteretili krajnje korisnike parafiskalnih nameta tipa Hanfa,SKDD…

eee to nije loša ideja. stvarno te parazite treba rastjerati.

who dares, wins

Pa zašto bi mu se zurilo istisnuti male dioničare

malo bockanje za pretjerane optimiste na ZSE. ovakve svinjarije uvijek treba imati na umu. naravno da to nije pravična cijena, a tko želi to i dokazati, morat će na sud. zaista, nema šta – mali dioničari na ZSE su zaštićeni kao medo panda.

...povijest se ponavlja...

Sto dobri zakoni sto kvalitetno pravosuđe sretan je i siguran onaj tko ovdje ulaze

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Sto dobri zakoni sto kvalitetno pravosuđe sretan je i siguran onaj tko ovdje ulaze

pravosuđe je ovdje jedina šansa malog dioničara, problem je što to uopće mora na sud. takve stvari treba riješiti zakonom, a ne da sve mora na sud. ja nisam sklon pljuvanju pravosuđa jer smatram da ništa drugo ne funkcionira, pa sve mora na sud. a ako sve mora na sud, kako će oni riješiti sve probleme u državi. to nema logike. poanta je da nas zakon mora zaštititi, a ne da moramo tužiti za svaku pizdariju. delistirano ovo, delistiran atlas, tko je slijedeći?

...povijest se ponavlja...

New Report

Close