Visoki trgovački sud potvrdio nagodbu u Agrokoru

Naslovnica Forum Komentari članaka Visoki trgovački sud potvrdio nagodbu u Agrokoru

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

U državi u kojoj premjer postavlja svoju ekipu I sređuje im otimačinu što je drugo bilo za očekivati?
U državi u kojoj USKOK je ku__ politike što je bilo za očekivati?
U zemlji u kojoj sudac radi plagijate magisterija, a drugi u koverti prima novce-što je bilo za očekivati?
SINKOPA.
Bumo se sudili vani a ne u 140-oj zemlji na svijetu.,

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!

dakle, potvrdjena je i ozvanicena pljacka i otimacina.
sada se pitajte zasto nema prometa na ZSE.

Zamislite samo moralnu podlogu onih koji vam lupaju minuse. S obzirom da je pola drzave uhljebljeno, ne cudim se da kritika vlasti i burze nije dopustena.


U državi u kojoj premjer postavlja svoju ekipu I sređuje im otimačinu što je drugo bilo za očekivati?
U državi u kojoj USKOK je ku__ politike što je bilo za očekivati?
U zemlji u kojoj sudac radi plagijate magisterija, a drugi u koverti prima novce-što je bilo za očekivati?
SINKOPA.
Bumo se sudili vani a ne u 140-oj zemlji na svijetu.,

Ma sve 5,ako imas love samo udri.Ali za one koji ne znaju da je sudovanje skup sport i kako su zavrsile tuzbe na LRH za preuzimanje. Mene konkretno kleplo nekih 70 kilo eura. To je kad ides kontra politike. Tesko da ces dobit. Zasto to kazem,jer moja tuzba do Strazbura nije niti dosla(naime te tuzbe se isfiltriraju u Hrvatskoj i 98% ih Strazbur ni ne vidi). Nakon toga smo imali Belje(tada je Čača bio miljenik politike,poslovnog,medija,ustavnog suda….) pa sam i to popusio. Zato savjetujem da treba tuzit tamo di politike nema.

Nazalost nismo nista drugo niti ocekivali. Jos nam je drzava I dobra kakvi smo narod.:(

New Report

Close