Više od 12 tisuća potpisa za potporu kurikularnoj reformi, najavljen i prosvjed

Naslovnica Forum Komentari članaka Više od 12 tisuća potpisa za potporu kurikularnoj reformi, najavljen i prosvjed

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ne znam sta si je taj Jokic umislio da ide ucjenjivati!? Tko ce prosvjedovati kad je receno da ta reforma ide dalje samo uz uvazavanje vecine? Jovanovic iz Rijeke on je najglasniji!?

kakve to ima veze sa poslovnim ?


kakve to ima veze sa poslovnim ?

Nema nikakve,ali posto je vecina medija pod kontrolom ljevičara normalno da moraju pisati o ovome izdrku i njegovoj borbi protiv “nedrkova”. A da je ovo ljevičarsko,a ne poslovno glasilo vidiš po tome sto se svaki komentar gdje se ne veliča KPJ odma briše.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Transparentno je jasno da je Boris Jokić Sdpovsko Milanović-Jovanovićevo maslo .

Nakon što je ta skupina potrošila milione vozikajući se po cjeloj Hrvatskoj dobila je čak 35.000 primjedbi.

Toliko primjedbi je dokaz da je to loše napravljeno.

Uglavnom su se oni bavili humanističkim znanostima

I.Marić:
Jokic u sastavljanju kurikuluma nije konzultirao ni HAZU ni Hrvatski dokumentacijsko memorujalni centar domovinskog rata, ali je konzultirao Centar za mirovne studije.
Pametnom dosta! Kaže dr. Nazor da nitko iz Hrvatskog povijesnog instituta niti povijesnog odsjeka HAZU-a nije kontaktiran prilikom izrade kurikuluma povijesti?
Možda su sdpovski “stručnjaci” kontaktirali neki Srpski historijski institut?
Jovanovic je slao hrvatske udžbenike za povijest na uvid srpskom ministru obrazovanja pa je možda i kurikulum otišao na provjeru u Beograd.
Zastrasujuce je da neke skupine ljudi pozivaju na ulicu jer je nekakav sdpovski “strucnjak” uhljeb dao ostavku na funkciju, koju je prema ocjeni relevantnih obrazovnih institucija, vrlo loše obavljao.
Pa zar je to tako teško shvatiti?
Desetljeća titovog komunistickog jednoumlja, ljevičarskig divljastva i diktature je na ovom narodu ostavilo teške posljedice.
Zabrinjavajuće je da oni koji su u kurikulum ubacili Jergovića umjesto Marulića i Stulica umjesto Mozarta prozivaju druge za “fašizam, nazadnjastvo i mracnjastvo”.
E to je dno dna ove drzave.

.

Gledao sam Otvoreno i uzeo malo vrimena procitati o tomen. Kad bolje pogledas ta kukurikuralna reforma nije spremna ni za eksperimentalno provodenje jer ovo su samo nacelna stajalista u kojem smjeru bi se to trebalo razvijati, i tu Jokic ne da blizu nikome. Hrast je samo dao prijedlog za prosirenje sto je budimo iskreni pozitivno. Imaju preko stotinu prijedloga, sto prvo treba raspraviti, pa tek onda dovesti do zakljucka, pa nakon toga pisanje plana i programa i tek onda i udzbenika. Ali ne Bole Jokic nepogresivi Bog zapeo za experimentalno provodenje. Po meni za sve ovo dovrsit i napravit kako treba potrebno je jos najmanje 2 godine. I onda Bog nepogrešivi daje ostavku,ali ministar Šustar mu je zabija gol u rašlje ovim neprihvaćanjem ostavke i obrazloženjem da je reforma važnija od pojedinca. I sad je Jokaš osta paf i idu peticije i prosvjedi. Pitam se protiv čega s obzirom da je sam da ostavku,a koja na kraju nije ni prihvacena. A koji su to veliki umovi najgenijalniji mi je u Otvorenom bio onaj sindikalac koji je pravdao popis lektire kod izbacivanja Marulica kao problem koji su to eto uspjesno rijesili. To nikome, ni jednom Hrvatu bio on domoljub nacionalista komunjara ili ustasa nije smjelo pasti na pamet. I sad krece 12000 potpisa kojih ce uskoro bit 20 ili 25 i onda ce rec da je to vecina. A u tih 20 iljada potpisa ce bit sve (ne)vladine udruge, nakurnjaci 2016 Neradnička fronta, BABE, DOMINE,KONTRE,napredni intelektukci i svi ostali profesionalni galamdžije koji zive od prđenja u latu i šta u svom životu lipe nisu zaradili od svog rada. Cijeli im se rad sveo na prepucavanje ustaša i partizana,crvenih i plavih i eto sad i izdrka i nedrka.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie:

” Mi se cudimo kako su lektire “slucajno” odabrane kako jesu medjutim kad vidis da je u expertnoj skupini iz hrvatskog jezika redom Boris Jokić (voditelj) od milja zvani Bole,Branislava Baranović od milja zvana Brana, Suzana Hitrec od milja zvana Suza,Tomislav Reškovac od milja zvan Burgija,Zrinka Ristić Dedić od milja zvana Rista,Branka Vuk od milja zvana Karađić sve ti je jasno.
Iduće bi po kukurikulumu valjda bilo da je u Hrvatskoj sluzberno pismo cirilica jebo.te kukurikulum i ko je radija na njemu.”

.

hrvatskom obrazovnom sustavu, neophodno je generalno čišćenje kojekakvih, samozvanih, veleumnih stručnjaka, kako kaže Nazor, napisali u udžbenik povijesti samo da se vodio rat na postjugoslavenskim prostorima, da se dodvore geodetu Vučiću na liniji VKK, ma JM svakom onome tko negira domovinski rat i naše učešće i doprinos za oslobađanje i stvaranje države u njemu


PROSVJED PODRŠKE ILI PROSVJED ‘PRIKRAĆENIH’

Prosvjed protiv vlade u srijedu – SDP, HNS, GONG, Documenta, “kulturnjaci” – žele natrag na vlast

Marijane Puljak iz stranke Pametno ,
RODA,
Forum za slobodu odgoja,
Centar za mirovne studije,
GONG,
Hrvatsko debatno društvo,
Udruga roditelja Korak po korak),
te članovi stručnih radnih skupina kurikularne reforme za – Politiku i gospodarstvo, Povijest, TZK, Etiku, Tehničku kulturu, Likovnu kultura/umjetnost ,
Centar za mirovne studije(CMS),
Platforme 112,
Gordan Bosanac, jedan od osnivača LGBT grupe Iskorak te jedan od supokretača Queer Zagreb festivala.
Uz to, Bosanac je naveden i kao član upravnog vijeća GONG-a.
prof. Nenad Zakošek, politolog,

ovaj put organizacije i udruge sklone SDP-u, ne žele ništa prepustiti slučaju, već se organiziraju kao da idu u bitku.

A upravo to, samo bez vatrenog oružja, i planiraju…

http://narod.hr/hrvatska/evo-kako-se-lijevo-orijentirane-stranke-i-udruge-organiziraju-za-veliki-prosvjed-podrske-kurikularnoj-reformi

.


"
PROSVJED PODRŠKE ILI PROSVJED ‘PRIKRAĆENIH’

Prosvjed protiv vlade u srijedu – SDP, HNS, GONG, Documenta, “kulturnjaci” – žele natrag na vlast

Marijane Puljak iz stranke Pametno ,
RODA,
Forum za slobodu odgoja,
Centar za mirovne studije,
GONG,
Hrvatsko debatno društvo,
Udruga roditelja Korak po korak),
te članovi stručnih radnih skupina kurikularne reforme za – Politiku i gospodarstvo, Povijest, TZK, Etiku, Tehničku kulturu, Likovnu kultura/umjetnost ,
Centar za mirovne studije(CMS),
Platforme 112,
Gordan Bosanac, jedan od osnivača LGBT grupe Iskorak te jedan od supokretača Queer Zagreb festivala.
Uz to, Bosanac je naveden i kao član upravnog vijeća GONG-a.
prof. Nenad Zakošek, politolog,

ovaj put organizacije i udruge sklone SDP-u, ne žele ništa prepustiti slučaju, već se organiziraju kao da idu u bitku.

A upravo to, samo bez vatrenog oružja, i planiraju…"

http://narod.hr/hrvatska/evo-kako-se-lijevo-orijentirane-stranke-i-udruge-organiziraju-za-veliki-prosvjed-podrske-kurikularnoj-reformi

Kao sto sam i rekao bit ce sve (ne)vladine udruge, nakurnjaci 2016 Neradnička fronta, BABE, DOMINE,KONTRE,napredni intelektukci i svi ostali profesionalni galamdžije koji zive od prđenja u latu i šta u svom životu lipe nisu zaradili od svog rada.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pero7 , jesi li šta kuhao danas? Nakon zajedništva, upravo sam se digla s radnog stola djeteta,
da mu po tko-zna koji put objasnim dijeljenje dvoznamenkastim brojevima..
Ne kuži,, muči se….zezne u oduzimanju, dok pogodi koji broj koliko puta ide u neki
zadani troznamenkasti broj, više ne zna ..gdje oduzima, i koliko puta je napisala – taj
broj s desne strane……….glava mi puca, od jada…
Nakon toga ponavljamo Gorske krajeve…sjetim se priča i putovanja,..pokušavam dočarati gdje je
što na karti….pojma nema….
A onda ću ponoviti engleski..zadnji test, zatim pregledati kajdanku, je li sve napisano, lektiru
sam napisala, šestotina puta ispravila sve pogreške dok ju je prepisivala,, dotjerala crtež, fotokopirala na poslu pitanja , i nanovo nalijepila , da izgleda urednije….
Ona se igra na terasi …… zato mrzim školu, jer i ja moram sve s djeteom raditi, ko da sam
i ja učenica… pa, gdje bi dijete to znalo sve odgovoriti, riješiti radne bilježnice iz engleskog…
ma , boli njih ….samo zaokruže par strana , a ti se primi posla s djetetom, nađi riječi, objasni,
prevedi si sam …
Izlet. Nema dogovora među razredima. Dok druge škole idu po par dana , naši -ne žele..
Ništa ne žele riskirati….s djecom… Ide se jedan dan do Zagreba… moš mislit koristi…
Svejedno, brojim dane…do kraja……gotovo ..DAJTE NAM MIR !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kukuriku lum protest ovisnika o državnim jaslama u sred radnog dana.
Transparentno je jasno da je Boris Jokić Sdpovsko Milanović-Jovanovićevo maslo .
Nakon što je ta skupina potrošila milione vozikajući se po cjeloj Hrvatskoj dobila je čak 35.000 primjedbi.
Toliko primjedbi je dokaz da je to loše napravljeno.

Igor Peternel:

“Ekipa se sprema na trgove podržati kurikularnu reformu. 95% buducih demonstranata pojma nema što u toj reformi piše, a od toga bar 50% nikada dosad nije ni čulo za riječ kurikulum!!
Mozda zapjeva Severina pa se ljudi bar dobro zabave!”

.

Kukurikulum reforma

Akademici o Kurikulumu:

Hoće li sad Jokić i SDP organizirati prosvjede?

Donosimo prigovore i zahtjeve za značajniju izmjenu Kurikuluma.
Riječ je o stručnim recenzijama mnogih uglednih članova hrvatskog društva

HAZU 2016 kurikul recenzije IZVATCI 06 27

CITATI IZ STRUČNIH RECENZIJA PRIJEDLOGA

“CJELOKUPNE KURIKULARNE REFORME” (CKR)

Prigovori i zahtjevi za značajnu reviziju velikog dijela

Osvrt na pravnu utemeljenost i političke aspekte Cjelovite kurikularne reforme

http://direktno.hr/en/2014/direkt/52527/Akademici-o-Kurikulumu-Ho%C4%87e-li-sad-Joki%C4%87-i-SDP-organizirati-prosvjede.htm

Zdenko Selman:
Ili jednostavno rečeno prodavanje magle navedenog Jokića i društvanceta koji su umislili da će nam prodati MPBubrege sa štulićem i inim idiotarijama rođenim u njihovim komunističkim bolesnim umovima .
Miroslav Hreljac:
SDP i Jokić neće organizirati sada prosvjede nego će dati zadatak “jurišnicima sa Iblerova trga” onom ljepotanu Staziću i Peđi Grbinu da akademikie proglasi ustašama a HAZU njihovim leglom.
SDP i njihovi podrepci još se nisu oslobodili komesarstva.
Istina je jedino ona koju oni proglase istinom.
Zarko Pandza:
BRAVO ZA AKADEMIJU !!!!
Samo se pitam kako da se ovo objavi zvanicno na HTV !!!!!?????
I jos jedna stvar ;INDEX, 24SATA ,TELEGRAF ,jutarnji I INI LIJEVI PORTALI I TJEDNICI ; to nece niti objaviti a u tome i jest problem sto su ti lijevi portali NAJPOSJECENIJI jer su uzurpirali hrvatski medijski prostor a svi oni koji su ovu skupinu prvokatora podrzavali upravo su indoktrinirani tim portalima!!!! DIGNIMO GLAS DO NEBA

.

Sve, sve, sve – samo nikad ne ono pravo

Hej uvaženi forumaši! Umjesto da se dalje zajebavate radije idite na website The Economista i pročitajte “As its governments falls, Croatia is fighting about Communists and fascist again”, podnaslov “A balkan problem child is unable to stop squabbling, even on the football pitch”.

New Report

Close