VIS (VIS d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIS (VIS d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira VIS-R-A
Stanje na dan: 08.09.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
FIMA VALIDUS D.D. VARAŽDIN, HRVATSKA
VABA D.D. BANKA VARAŽDIN VARAŽDIN, HRVATSKA
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
Zastupnički račun, zastupana osoba:
ZIF BREZA-INVEST D.D. VARAŽDIN, HRVATSKA
Skrbnički račun:
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND SPLIT, HRVATSKA
KOKAN NADA VIS, HRVATSKA
VOJKOVIĆ MATKO VIS, HRVATSKA
GILJANOVIĆ PETAR SPLIT, HRVATSKA
KARUZA SAVONKA VIS, HRVATSKA
RASTOVIĆ JOSIP VIS, HRVATSKA

Može li mi netko pomoći s informacijama o ovoj dionici.!
Po vlasničkoj strukturi i raspoloživoj ponudi i potražnji čini mi se zanimljivom za početak razmatranja i istraživanja. Atraktivnos lokacije i perspektiva iste također me navodi da upregnem kočije.

Više od 40 otvaranja a nitko ni riječi, samo preskakanje na kupnji.
Dobro onda neću ni ja, samo da ne bude ko i sa TUHO, svi mutavi a TUHO u par mjeseci x3!!!

mozda ima netko fin. izvestaje. pronasao sam web page http://www.tz-vis.hr/hr/turizam.htm a ne nadem stanice od VIS d.d.Koji su njihovi hoteli?

Na webu nema skoro ništa. Pronašao sam samo sljedeće [smiley2]:

VIS, d.d.
Šetalište Apolonija Zanelle 5, 21480 Vis
Glavna djelatnost: HOTELI I RESTORANI

Validus d.d. je vlasnik 58% dionica a u TOP10 je još Fimin brzorastući fond FIMA EQUITY.

http://www.vse.hr/kotacije/jdd/vlds/VLDS-2006-05-19_stjecanje.pdf

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

da se primjetiti da je struktura vlasništva na VIS-u i HEFI dosta slična i mislim da VIS kao donekle posebna destinacija ima potencijala

Meni samo nije jasno što se kupci lipare kad je i dupinima kraj Visa jasno da nejde to ispod 300 kuna ni pod razno.


Meni samo nije jasno što se kupci lipare kad je i dupinima kraj Visa jasno da nejde to ispod 300 kuna ni pod razno.

Danas je izgleda neki radnik prodao 11 komada. Ima netko osnovne financijske podatke o firmi?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ne znam je li primjećena veća likvidnost na ovoj dionici
Pojavila se skupina prodavača malih paketa vrijednosti par tisuća kuna po paketu i netko to marljivo i potiho skuplja. Vjerujem da su Varaždinci na djelu.
Ima li netko vlasničku strikturu u postotcima?
Vrijedilo bi se potruditi oko ovoga jer slijedi spajanje Pharosa i Visa

branitelji se rješavaju svojih paketića!!!!!

Ovi sitni paketi su od invalida domovinskog rata koji su nedavno dobili dionice Vis-r-a i Ztnj-r-a.
U zadnje vrijeme Hfp daje izgleda dobre dionice za tu namjenu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Nagovorili ste me.

I love the Smell of Profits in the Morning

da li ima neko FA ove firme? koji su im asseti?

[i][color=gray]Novac je samo koncept. Ukupna vrijednost Zemlje je konstanta[/color][/i]

Koliko je toga podjeljeno braniteljima, zna li netko?
Tražim na stranicama HFP-a, ali ne mogu naći.
Majko moja pa ovom se dionicom trgovalo između 200 i 300 kuna prije branitelja.
Išle su male količine ali razlog je bio što ih nije bilo na prodaji ni za lijek.
Kad ovi mali poprodavaju i Varaždinci odrade svoje bit će belaja

Ja sam uspio naći ovo:

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close