Virtualna zajednica

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Virtualna zajednica

Poštovani,

Evo jedne male temice na temelju posljednjih BAKIČINIH postova na temi Žene i dionice.

Vjeko

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]Žene i dionice [/color]

Tema:Virtualna zajednica
“Kad bi se čovijek mogao zarumenjeti preko žice bilo bi to za nekoga pogubno,za ponekad šarmirajuće,a ponekom bi bilo i neugodno.A virtualni svijet je tako blagonaklon prema slabostima..Mind Twister:Ljudi iz kompjutora
Razvojem modernih tehnologija virtualne zajednice postale su nova sastajališta – moderne agore ljudske društvenosti..
Pitanja za sudionike ove teme:
1.Da li u ovom kiberprostoru,koji je virtualan i nestvaran kompenziramo usamljenost i nedostatke povezanosti u izvanjskom svijetu?

2.Da li činjenica da smo satima povezani na mrežu,stvara u nas dojam snažne povezanosti prema članovima naše virtualne zajednice?

Premješteno iz teme: [color=blue]Žene i dionice [/color]

3.Da li smo nakon isključenja računala i uključenja u stvarnost osjetili grižu savjesti,osjećaj gubljenja vremena ili zapostavljanje obitelji,ili nasuprot,imamo neograničenu potrebu da smo stalno pripojeni i da iz toga crpimo naše unutarnje zadovoljstvo?
4.Da li uživamo igrajući se svog identiteta,koji smo sami stvorili,davajući si nikove,avatare,pišući postove,i da li naš stvarni i izmišljeni identitet se poklapaju,ili
smo i sami začuđeni kakav smo to identitet stvorili?
Da li uživamo da budemo netko drugi,nego što smo u stvarnom životu?

Premješteno iz teme: [color=blue]Žene i dionice [/color]

5.Poznata je erotska privlačnost virtualne zajednice.Ideja transcendiranja tjelesnog svijeta je sama po sebi erotična.Da li ponekad imate osjećaj igre s kojom možete izraziti sve svoje fantazije,a koje u realnosti nikad ne biste?
6.Da li imate osjećaj da posjedujete određene verbalne i računarne vještine,pa da time vladate svojim vlastitim okolišem,odnosno virtualnim svijetom,pa se osijećate kao bogovi?

Premješteno iz teme: [color=blue]Žene i dionice [/color]

7.Da li ovdje pronalazite nešto što ne možete u vlastitom svijetu,i da li ste sretni na ovom Forumu,koliko ste sretni i da li ste sretni sada..[smiley2]

Dolazim do zaključka da sam stavila previše profanu temu koja već u sebi sadrži sugestivna pitanja[smiley3],pa stoga mijenjam taktiku i stavljam vam na stolić kolačiće,sokove,vrbničke žlahtine.. i pitam vas koga vraga radite sada ovdje umjesto da ženi nježno masirate leđa,djecu stavite na spavanje..i ne tražite ono što sigurno nećete naći..,[smiley11]

i novo pitanje je sugestivno[smiley2]


i novo pitanje je sugestivno[smiley2]

Imaš pravo Diamanda,al pomaže probiti led..[smiley2]


Dolazim do zaključka da sam stavila previše profanu temu koja već u sebi sadrži sugestivna pitanja[smiley3],pa stoga mijenjam taktiku i stavljam vam na stolić kolačiće,sokove,vrbničke žlahtine.. i pitam vas koga vraga radite sada ovdje umjesto da ženi nježno masirate leđa,djecu stavite na spavanje..i ne tražite ono što sigurno nećete naći..,[smiley11]

mislim da je pravo pitanje u pozadini svih drugih bakinih: je li naš osjećaj sreće i ispunjenosti života ovisan isključivo o crobexu? 😉

Okruglice sa prelivom od čokolade

Nedavno sam nešto bila jako tužna i neraspoložena…i jedan forumaš me je bezuspješno tješio što riječima,što mislima velikih pjesnika i filozofa…,ali ništa nije pomoglo.
Znaš,kako mi je kao da mi stoji jedna velika knedla u grlu..Nakon toga dobila sam recept – okruglice sa prelivom od čokolade…
Nasmijala sam se i knedlica je pomalo splasnula…Hvala ti prijatelju..,što mogu recepti su mi tako slaba točka…[smiley2][smiley2][smiley2]

daj recept

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


daj recept

Šta je i tebi knedla u grlu?[smiley2][smiley2]Možda zbog dionica T-HT-a?[smiley2][smiley2]

bok, može žlahtina [smiley11] danas mi je grlo suho, pa sam prešla na ležernije teme.
A što ja tu tražim?
Malo uzbuđenja sivih stanica.
Ne stvaram lažni identitet, volim se ovakvu kakva jesam.
Na porodiljnom sam pa zamjenjujem jedan ekran drugim da mi se oke ne ulijene.
A i nemam vremena za druženja uz kave, ovako je lakše maknuti se sa teme koja mi dosadi a da se nitko ne uvrijedi, i teme mi pašu, društvo i smisao za humor
I sve ih doma po redu uspavam prije foruma.
Mrak im padne na oči čim sjednem za komp…
Lijepe su vam misli na većini postova, pa kad i o struci pričate (pretpostavka)
pozdrav

Dobro došla Ivanasi,kako ih uspiješ uspavati,jer moji prije uspavaju mene nego ja njih…,nikako da shvate da i mama ima pravo na malo svoje privatnosti…[smiley2]

New Report

Close