Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Velikogorički sud zbog zastare odbio izručenje Zdravka Mustača
Pretraživanje
Dionička društva
Županijski sud u Velikoj Gorici poslijepodne je odbio izručenje bivšeg šefa jugoslavenske Službe državne sigurnosti Zdravka Mustača, zaključivši da je u tom slučaju nastupila zastara.
antev 27.12.2011.
Dugotrajni korisnik
100%

Dakle, on je naređivao i nalagao i sudjelovao u političkim ubojstvima, mučenjima i sličnim podmetanjima, ali sada je dobio imunitet.

Želimo li da se takvi zločinci kreću među nama i našom djecom?

Hoćemo li se svi veseliti sada budući da je sud otezao s njihovom osudom?

Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
25%

Veliko hvala hrvatskom pravosuđu koje nije podleglo pritisku i koje je ipak pokazalo da cijeni svoje domoljube.Heroj,a ne zločinac.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bon Scott 21.3.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Udba kao sudba. Zar je netko zaista mislio da će djeca isporučivat vlastite očeve?

…ladies and gentlemen….AC/DC

goblyn 14.10.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
Dobar prosjek ocjena
100%

sramota! al se crveni sada smiju svima koji su vjerovali u pravdu!

oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasir...

Barbosa 13.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

različite presude u istome predmetu suda u zg i vg samo pokazuju koja smo mi svinjarja od pravne države

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

antev 27.12.2011.
Dugotrajni korisnik
100%

Frankie,ili si jaaako dobrar cinik ili si skroz zamantan ili krivi post komentiraš.

Frankie 21.3.2013.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Pa vidi koliko mi je sarkazam sofisticiran da mi niko nije 100ju udrija. No to vise govori o njima nego o meni. Na clanak o Perkovicu samo je jedan forumas shvatio sto je pjesnik htio reci.

Zadnja izmjena: Frankie (10.1.2014. 8:54)

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!