Veleposlanstvo SAD: Presuda nije ocjena Domovinskog rata

Naslovnica Forum Komentari članaka Veleposlanstvo SAD: Presuda nije ocjena Domovinskog rata

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hebite se i vi Ameri i EU!!!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ante Gotovina Heroj a ne zločinac

http://www.youtube.com/watch?v=qYhmjxO7-rc&feature=channel_video_title

Citiram : Prema tome, presuda u ovom predmetu nije ocjena hrvatskog Domovinskog rata !!
Pa zar je presuda za UDRUŽENI zločinački pothvat – presuda pojedincu ???
Farbaju nas Ameri , a i taj pametan Mesić , mislio je diskreditirat samo Tuđmana,
– Kad ono osramotio cijelu državu !

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI

Citiram : Prema tome, presuda u ovom predmetu nije ocjena hrvatskog Domovinskog rata !!
Pa zar je presuda za UDRUŽENI zločinački pothvat – presuda pojedincu ???
Farbaju nas Ameri , a i taj pametan Mesić , mislio je diskreditirat samo Tuđmana,
– Kad ono osramotio cijelu državu !

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI

Citiram : Prema tome, presuda u ovom predmetu nije ocjena hrvatskog Domovinskog rata !!
Pa zar je presuda za UDRUŽENI zločinački pothvat – presuda pojedincu ???
Farbaju nas Ameri , a i taj pametan Mesić , mislio je diskreditirat samo Tuđmana,
– Kad ono osramotio cijelu državu !

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI

Lijepo Mesko odneo dokumente u Hagg i napravio nam sranje. A ti ameri ubijaju po svijetu a njima niko nesmije ni da pisne.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

U svakoj demokratskoj državi mesić bi odgovarao za veleizdaju.
Ova britanska govna koja su osudila gotovinu imaju hrabrosti soad još srat da ovo nije osuda domovinskog rata i države u cjelini a to je samo zato jer beskičmenjaci i nebrazovana stoka sitnog zuba vode ovu državu

sad se vidi da smo bene kad smo dozvolili da nam haški tužitelji sastave ovakvu optužnicu i to zbog nekolicine ubojica, drogiraša , lopova i palikuću …. a mesić je jado bez srca i duše uhvatio se zakona i demokracije a trenutno šeta po kini a u libiji podržava diktatore fuj bijedo…

Ja više neznam što da mislim. Jadan sam i briga to nekog bilo ili ne ali ovdje sam rođen i imam pravo reć da sam jadan Hrvat. Jadan sam zato što sam mlad u ovoj lijepoj našoj. Imam obrazovanje imam snage, imam volje i imam i imao sam na vlasti papčine, bezkičmenjake, neobrazovane močnike na državnim pozicijama, doktore medicine koji se bave milijunskim investicijama u građevini, vozače kamiona koji raspolažu tvornicama i kompanijama, carinike koji gotovo da uparavljaju izvozom i uvozom ove države, političare koji kradu i dijele kako im paše iz državne kase, lobiste i diplomaciju po svijetu koji ne da nisu ništa dobro izlobirali i izdiplomirali za Hrvatsku nego još nakon nevjerojatnih pogrešaka i štete koju su nanjeli nemaju moralnu obavezu pa i nikakvu potrebu da odstupe sa tih pozicija, premijere i ministre koji stvaraju klanove kojima pljačkaju i rasponažu ogromnim državnim novcem, mafiju koja ubija po centru grada koga god poželi kada god poželi jer u cijelom tom sustavu pokvarenjaka to i može.

Generale Gotovina i Markač, jako mi je teško i u potpunosti suosječam s Vama, jer i ja sam zatvoren i
osuđen na robiju. Netko će možda reć da ja mogu otići jer sam slobodan, ali ja bih ga pitao zašto Vi
niste otišli kad ste bili slobodni.

Emotivan sam i nemojte zamjeriti.

Ne želim ovakvu Hrvatsku!

Ako može jednom onda može i dvaput!

Mi fini, pametni i civilizirani Hrvati vjerovali smo sucu će suditi po zakonu. Ovo je pljuska cijelom hrvatskom narodu, presuda protiv zdrave pameti. Znate li tko je osuđen za Škabrnju, Vočin, Čeralije, kolike su kazne za Vukovar? Politika nije učinila ništa na promociji našeg rata i toga što se dešavalo u Hrvatskoj. Puna su im usta Evrope i evo što smo dobili za godine naguzivanja toj istoj Evropi. Stipi i ostalim partizanima ovo je valjda kruna njihove "antifašističke" politike.
U vlastitim očima, a vjerovatno i u očima svijeta mi smo ispali "luzeri" ovoga rata.

New Report

Close