Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Svijet Upute za trgovanje na stranim tržištima kapitala
Pretraživanje
Dionička društva
Traperko 5.9.2016.
Novi korisnik
-

Pozdrav,

Ovako informiram se jedno 9. mjeseci o trgovanju dionicama. No znanje do kojeg nisam uspio doći jest kako se prijavljuje porez na dobitak od prodavanja dionica?

Također postoji li koji broker koji nudu usluge trgovanja americkim dionicama a da je moguce day traydati. Tj. da provizije nisu prevelike.

Ja sam trenutno u Zaba Trade-u no minimum provizija je $30. Što znači da čim uđem u neku poziciju u minusu sam $60 ($30 za ulaz i $30 za izlaz). Što mi je ipak previše.

Traperko 5.9.2016.
Novi korisnik
-

Pozdrav,

Ovako informiram se jedno 9. mjeseci o trgovanju dionicama. No znanje do kojeg nisam uspio doći jest kako se prijavljuje porez na dobitak od prodavanja dionica?

Također postoji li koji broker koji nudu usluge trgovanja americkim dionicama a da je moguce day traydati. Tj. da provizije nisu prevelike.

Ja sam trenutno u Zaba Trade-u no minimum provizija je $30. Što znači da čim uđem u neku poziciju u minusu sam $60 ($30 za ulaz i $30 za izlaz). Što mi je ipak previše.

Pjesnik 11.6.2018.
Novi korisnik
Veliki krug prijatelja
Dobar prosjek ocjena
-

Iskustva s Interactive Brokerima, anybody? Pitam s daytrade aspekta…. provizije… minimalan portfelj za flate rate trejdanje tj. imaju li kakva ograničenja?