Umirovljenici navalili na Sparov oglas: Moraju raditi da bi preživjeli

Naslovnica Forum Komentari članaka Umirovljenici navalili na Sparov oglas: Moraju raditi da bi preživjeli

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bravo, odlično! Čestitam vladi i ministru! Penzići neka rade za sitnu lovu, a mladi neka se potucaju bez posla. Nema veze, otići će još par stotina tisuća mladih ljudi iz hrvatske pa me baš zanima tko će u Sparu i sličnima kupovati.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Bravo, odlično! Čestitam vladi i ministru! Penzići neka rade za sitnu lovu, a mladi neka se potucaju bez posla. Nema veze, otići će još par stotina tisuća mladih ljudi iz hrvatske pa me baš zanima tko će u Sparu i sličnima kupovati.
Pa i penzići su u nas mladi. Jedino teško uče jezike pa ne mogu vani. 🙂



Bravo, odlično! Čestitam vladi i ministru! Penzići neka rade za sitnu lovu, a mladi neka se potucaju bez posla. Nema veze, otići će još par stotina tisuća mladih ljudi iz hrvatske pa me baš zanima tko će u Sparu i sličnima kupovati.
Pa i penzići su u nas mladi. Jedino teško uče jezike pa ne mogu vani. 🙂
[/quote]
izgleda je došlo vrijeme da ipak svatko mora odraditi svoje




Bravo, odlično! Čestitam vladi i ministru! Penzići neka rade za sitnu lovu, a mladi neka se potucaju bez posla. Nema veze, otići će još par stotina tisuća mladih ljudi iz hrvatske pa me baš zanima tko će u Sparu i sličnima kupovati.
Pa i penzići su u nas mladi. Jedino teško uče jezike pa ne mogu vani. 🙂
[/quote]
izgleda je došlo vrijeme da ipak svatko mora odraditi svoje
[/quote]

Ako vježbaju kao Taljat (82 godine) onda su još mladi duhom i to je ok.
Ima puno onih koji su ‘stari’ povlašteni penzići (u 40-tima i 50-tima), a
pred njima još dobrih 30-40 godina života. Takvi sigurno neće ići raditi
u Intespar.

New Report

Close