Umičević: Strani naftaši neće opljačkati Hrvatsku

Naslovnica Forum Komentari članaka Umičević: Strani naftaši neće opljačkati Hrvatsku

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

poslije naših i nemaju baš puno mogućnosti

Naravno da nas neće oni opljačkati. To će odraditi domaći izdajnici za sitnu proviziju.

Za senilne sjetite se koncesije Agipu na pkinska polja u Jadranu i sto je od toga imala HR a sto Sarinic i Valentic. Slican scenarij je u pripremi.

BigBoffin

Vrlo jednostavno poslagane činjenice:
– sve su to pretpostavke – da IMA NAFTE!!!!!!!
– mi nemamo niti TEHNOLOGIJU NITI STRUČNJAKE ZA BUŠENJE DINARIDA I SREDNJE-JUŽNOG JADRANA ( bušotine cca 5-6000 m )
– I SADA SE POJAVILI STRUČNJACI KOJI NIKADA NISU NIŠTA DALI U NAFTNOJ INDUSTRIJI DA ĆE ANIMIRATI ( ZNANJEM ) STRANCE!!!!!
– NEMA TEORIJE – reći će vam svatko tko imalo zna likove koji su u igri (“VELIKI STRUČNJACI )
– NISU STRANCI NAIVNI
zaključak: NIŠTA OD TOGA!![emo_smijeh]

DOMAĆI NAFTAŠI OPLJAČKALI HRVATSKU :

Večernji list (naslovi i podnaslovi),citiram :

“Tajna prodaje INE

Zaposlenici INE prijavili DORHu malverzacije

USKOK istražuje

Istražitelji USKOKa nastoje doći do orginalnog elaborata o vrijednosti nalazišta u Siriji

Jesu li Mađari 2003.imali povlaštene informacije o domaćoj naftnoj kompaniji

Mjerenja provodila mađarska tvrtka

Mol se grčevito borio za INU i dao ponudu od 505 miliona eura za 25% kompanije jer je znao da samo naftna polja u Siriji vrijede 20 miliardi dolara

MOL je znao tajnu o sirijskim poljima kad je ulazio u INU

Ljubo Jurčić: Nisam bio upoznat s otkričem u Siriji, sve sam podatke dobio iz INE

20 miliardi dolara vrijednost naftnih i plinskih polja u Siriji2003.

U vrijeme privatizacije INE predsjednik uprave INE bio je Tomislav Dragičević

Predsjednik Nadzornog odbora INE bio je Slavko Linić

MOL: Znali smo da Sirija skriva potencijal jer smo ondje radili”

To je bilo 2003. kada je ININA nafta i plin u Siriji vredila 20 miliardi
dolara .

Danas ta nafta i plin vrijede 110 miliardi dolara .

ČAK ĆE I 19 % INE PRODATI :

http://www.vecernji.hr/vijesti/vlada-mol-tajni-pregovori-prodaji-ine-clanak-544625 [vecernji.hr]

.

kako ne kužite o čemu se tu radi.

propade im plan da zavaljamo katarce za lng terminal pa se naši kukurikavci sjetili da bi mogli postati bogati kao i arapi od nafte i plina iz mora. od sada su im službeni nazivi zoran bin halifa al-milani a drug precednik može da bude ivo osama bin jusufi , televiziju zagreb možemo preimenovati u alđazira ,a metropolu u doha ob savi.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

SVI ININI DJELATNICI U KOJI SU BILI PO BILO KOJOJ OSNOVI U LONDONU ( “radili” ) DEBELO SU IZVUKLI LOVU IZ INE I PODJELILI!!!
Pogledajte samo njihovu imovinu VANI I TU!!!!
Po skračenom postupku bi bili u zatvoru da je ovo pravna država i da DRUGI NISU UMOĆENI!!

@ Turion

tog se najviše i bojim u cijeloj priči

pa ina je uvijek bila provjerena stanica za udbine kadrove u ekonomskoj borbi protiv liberalnog kapitalizma sa ciljem socijalističke revolucije.

ali kad bi došli u london nisu mogli odoljeti,pa svi imaju kuće po mayfairu.

a šta je to,pitam ja vas kad je unuka mao ze tunga teška 600 eura .http://www.poslovnipuls.com/2013/05/10/nova-generacija-drugova-unuka-mao-ce-tunga-teska-620-milijuna-eura/


SVI ININI DJELATNICI U KOJI SU BILI PO BILO KOJOJ OSNOVI U LONDONU ( "radili" ) DEBELO SU IZVUKLI LOVU IZ INE I PODJELILI!!!
Pogledajte samo njihovu imovinu VANI I TU!!!!
Po skračenom postupku bi bili u zatvoru da je ovo pravna država i da DRUGI NISU UMOĆENI!!

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close