Ulaganje u Hrvatskoj: ‘Policajci su nas ispitivali čudna pitanja, svi su nas gledali kao čudake’

Naslovnica Forum Komentari članaka Ulaganje u Hrvatskoj: ‘Policajci su nas ispitivali čudna pitanja, svi su nas gledali kao čudake’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zato, jer Hrvatska država ni nakon 6 godina članstva u EU-u nema pojma kako se treba postaviti prema EU građanima. EU građani imaju pravo živjeti i raditi u Hrvatskoj i policijski posao je fino ih primiti i u roku nekoliko minuta prijaviti i to je sve. Tako Niejmci rade s EU građanima, među ostalim i s Hrvatima. Znam o čemu govorim, moja kćer ima iste probleme samo zato jer je Njemica. I ništa se ne mijenja, niti oni odstupaju od svojih sukuduh procedura, kao da se radi o azilantu. Šta policije briga od čega će neki građanin EU-a živjeti ili tko su mu roditelji, uža i šira rodbina. Zna li Božinović, kakvu susudu moster-birokraciju porezni obveznici plaćaju!?

Napisat ću ja mail njemačkom veleposlanstvu, da interveniraju kod ovakvih nezakonitih šikana.

Treba covjeka informirati da prijavi u na sudu utuzi te debilne seoske drotove. Sikaniraju covjeka bez veze. Stoka.


Treba covjeka informirati da prijavi u na sudu utuzi te debilne seoske drotove. Sikaniraju covjeka bez veze. Stoka.

A sto smo si odabrali to imamo !

New Report

Close