Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Ulagačima bi bilo bolje da manje slušaju slavlje i euforiju, a više se okrenu realizmu i oprezu
Pretraživanje
Dionička društva
Zapravo bi se moglo vjerovati da barem ulagači i špekulanti na tržištu kapitala imaju nešto ekonomskog znanja prije nego što negdje novac stave na kocku.
ivan50 17.3.2011.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
40%

Autor clanka je dosta tendeciozan ili gl.p.Ti koji su ulozili ta sredstva sigurno dobro znaju kuda su ulozili SVOJE novce a ne autorove.Tup..ko.

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

ivan50

Autor clanka je dosta tendeciozan ili gl.p.Ti koji su ulozili ta sredstva sigurno dobro znaju kuda su ulozili SVOJE novce a ne autorove.Tup..ko.

polako. još imaš vremena izgubiti sav novac.

…povijest se ponavlja…

migra 16.6.2010.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
50%

Dow Jones Industrial Index njujorškog Wall Streeta

izostanak najvažnijeg u naslovu više nego jasno govori koja je namjera ovog članka i zablude,namjere koju naslov nosi.

prvo što mi pada na pamet da nekome ne odgovara “prebrzi ” rast indexa i svih dionica na zse-a.
a ako ne griješim u korijenu toga se krije želja za što jeftinijom kupovinom što će opet u nekoj fazi opet pozitivno utjecati i pogurati svari za strpljive.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfeler...

verdi 20.3.2008.
Veliki krug prijatelja
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
66%

pa kad vidiš ovakve naslove malo se i zamisliš Vaš link … [facebook.com]

who dares, wins

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
33%

puno se navlači i vani i ovdje…mislim da ulazimo u finale manjeg ciklusa. oprez je doista nužan.

…povijest se ponavlja…

migra 16.6.2010.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

je ,još je više trebalo bti oprezan pri crobexu 15xx,al evo što je život,svojevrsna okrutnost života…
ne paziš nije dobro,paziš još gore pa ti budi mudar,pametan,uspješan…
možda najbolje NEinvestirati i tako ispadneš najmudriji ili još bolje sve spiskati i poslije čekati da ti se radi toga dive,da si pun dojmova,uspomena,da skupiš puno lajkića…
ovo su samo jedne od mogućih opcija a nikako poziv na bilo što
:-)

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfeler...

migra 16.6.2010.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

a i ovo što se tiče"ciklusa" potpisujem,išćekujem kao ozebli sunce a ovo siječanjsko sunce zubato i okrutnoi vidim oko sebe nemalo takvih koji čekaju.
jedna dobra prilika za dokup na nižim razinama od ovih nakon što smo vidjeli da oscilatori pregaraju masovno i usred zime na -10 bila bi više nego dobro došla.
i zato korekcijo usliši nas prije nego bude prekasno.
:-)

Zadnja izmjena: migra (29.1.2017. 15:04)

delboy 9.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

baš si si dao truda u promociji dioničarstva…lijepo

…povijest se ponavlja…

miami 19.8.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Mislila sam da je članak o utakmici. Pa, kako ste to mogli izgubiti???

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

migra 16.6.2010.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

delboy@
danas mi je takav dan,povišene inspiracije,nadam se da nije nitko ovim tonom osjetio se uvrijeđen,povrijeđen,nikad mi to nije namjera,nejednom sam se i na svoj račun a nije ni drugima zabranjeno..
pozivam sve da raspale i po meni…
pokušavam eventualo malo pozitvne energije unjeti u investiranje….
nije li skoro 10 godina tuge i negativne energije bilo dovoljno?
imamo dosta toga za nadoknaditi u svakom smislu te riječi.
uz pozitivnu energiju i rezultati će biti bolji.
manje straha,više hrabrosti podići svoja očekivanja ako je netko na asku i to je recept da cvijeta sto cvijetova.
dokazali smo mi da to možemo,znamo svi biti sretni zar ne?
ponoviti trebalo bi biti lakše nego prvi puta,ako ne griješim?