Ulagačima bi bilo bolje da manje slušaju slavlje i euforiju, a više se okrenu realizmu i oprezu

Naslovnica Forum Komentari članaka Ulagačima bi bilo bolje da manje slušaju slavlje i euforiju, a više se okrenu realizmu i oprezu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Autor clanka je dosta tendeciozan ili gl.p.Ti koji su ulozili ta sredstva sigurno dobro znaju kuda su ulozili SVOJE novce a ne autorove.Tup..ko.


Autor clanka je dosta tendeciozan ili gl.p.Ti koji su ulozili ta sredstva sigurno dobro znaju kuda su ulozili SVOJE novce a ne autorove.Tup..ko.

polako. još imaš vremena izgubiti sav novac.

...povijest se ponavlja...

Dow Jones Industrial Index njujorškog Wall Streeta

izostanak najvažnijeg u naslovu više nego jasno govori koja je namjera ovog članka i zablude,namjere koju naslov nosi.

prvo što mi pada na pamet da nekome ne odgovara “prebrzi ” rast indexa i svih dionica na zse-a.
a ako ne griješim u korijenu toga se krije želja za što jeftinijom kupovinom što će opet u nekoj fazi opet pozitivno utjecati i pogurati svari za strpljive.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

pa kad vidiš ovakve naslove malo se i zamisliš Vaš link …

who dares, wins

puno se navlači i vani i ovdje…mislim da ulazimo u finale manjeg ciklusa. oprez je doista nužan.

...povijest se ponavlja...

je ,još je više trebalo bti oprezan pri crobexu 15xx,al evo što je život,svojevrsna okrutnost života…
ne paziš nije dobro,paziš još gore pa ti budi mudar,pametan,uspješan…
možda najbolje NEinvestirati i tako ispadneš najmudriji ili još bolje sve spiskati i poslije čekati da ti se radi toga dive,da si pun dojmova,uspomena,da skupiš puno lajkića…
ovo su samo jedne od mogućih opcija a nikako poziv na bilo što
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

a i ovo što se tiče”ciklusa” potpisujem,išćekujem kao ozebli sunce a ovo siječanjsko sunce zubato i okrutnoi vidim oko sebe nemalo takvih koji čekaju.
jedna dobra prilika za dokup na nižim razinama od ovih nakon što smo vidjeli da oscilatori pregaraju masovno i usred zime na -10 bila bi više nego dobro došla.
i zato korekcijo usliši nas prije nego bude prekasno.
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

baš si si dao truda u promociji dioničarstva…lijepo

...povijest se ponavlja...

Mislila sam da je članak o utakmici. Pa, kako ste to mogli izgubiti???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

delboy@
danas mi je takav dan,povišene inspiracije,nadam se da nije nitko ovim tonom osjetio se uvrijeđen,povrijeđen,nikad mi to nije namjera,nejednom sam se i na svoj račun a nije ni drugima zabranjeno..
pozivam sve da raspale i po meni…
pokušavam eventualo malo pozitvne energije unjeti u investiranje….
nije li skoro 10 godina tuge i negativne energije bilo dovoljno?
imamo dosta toga za nadoknaditi u svakom smislu te riječi.
uz pozitivnu energiju i rezultati će biti bolji.
manje straha,više hrabrosti podići svoja očekivanja ako je netko na asku i to je recept da cvijeta sto cvijetova.
dokazali smo mi da to možemo,znamo svi biti sretni zar ne?
ponoviti trebalo bi biti lakše nego prvi puta,ako ne griješim?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close