Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Ugašena mostarska firma kojoj je Hrvatska suvlasnik, radnici u suzama i nevjerici
Pretraživanje
Dionička društva
Radnici iz ove tvrtke upozorili su kako će se nakon dva i pol sata metal u ćelijama potpuno smrznuti i proizvodnju više nikada neće biti moguće pokrenuti.
R00kie 10.12.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

U suzama? Smiju se sto su porezni obveznici toliko godina upumpavali lovu u uhljebnickog giganta gdje se krade lova?

Mannu 6.8.2009.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

R00kie

U suzama? Smiju se sto su porezni obveznici toliko godina upumpavali lovu u uhljebnickog giganta gdje se krade lova?

A u kojem to uhljebničkom gigantu se ne krade lova? Kad bi to bio kriterij, Elektroprivredu bi trebalo ugasiti prije njih.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

crnlabud 7.6.2019.
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
100%

neka smo mi uspješno gospon Lovru iz ministarske fotelje prebacili u saborsku klupu, ne može takav exert
biti nezbrinut bez jasala

R00kie 10.12.2010.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

@Mannu

Pa u svima se krade, to im i je bit postojanja. Aluminij sam sada komentirao jer je o njemu clanak.

All 23.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

crnlabud

neka smo mi uspješno gospon Lovru iz ministarske fotelje prebacili u saborsku klupu, ne može takav exert
biti nezbrinut bez jasala

Umjesto zatvora Lovre ce dobit penale jer je moro jadan napustit ministarstvo … Ne brinite Plenk ce mu se revansirati