U stanu će biti 30 kg biootpada, a ako smrdi susjedu, kazna je 5 tisuća kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka U stanu će biti 30 kg biootpada, a ako smrdi susjedu, kazna je 5 tisuća kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mogu mi s kvalitetno napušit

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

koji k.. oni sebi umišljaju šta su?

radi se o težem slučaju kleptomanije u kombinaciji sa niskom inteligencijom. primjetljivi su i kompleksi niže vrijednosti u ophođenju sa inozemnim hoštaplerima

Dobro, kakvi su to komentari? Ajde fino briši to da ljudi ne moraju čitati tu zloću. Otpad se treba odvajati jer je to jedino održivo. Ne-odvajanje doprinosi da zemlja bude siromašna a meni se ne živi u siromašnoj zemlji više. Ovo je prvi pomak nakon mnogo godina da se nešto pokrenulo po ovom pitanju i to treba hvalit na sva zvona kad se napokon uvede.

Dobro, kakvi su to komentari? Ajde fino briši to da ljudi ne moraju čitati tu zloću. Otpad se treba odvajati jer je to jedino održivo. Ne-odvajanje doprinosi da zemlja bude siromašna a meni se ne živi u siromašnoj zemlji više. Ovo je prvi pomak nakon mnogo godina da se nešto pokrenulo po ovom pitanju i to treba hvalit na sva zvona kad se napokon uvede.


Dobro, kakvi su to komentari? Ajde fino briši to da ljudi ne moraju čitati tu zloću. Otpad se treba odvajati jer je to jedino održivo. Ne-odvajanje doprinosi da zemlja bude siromašna a meni se ne živi u siromašnoj zemlji više. Ovo je prvi pomak nakon mnogo godina da se nešto pokrenulo po ovom pitanju i to treba hvalit na sva zvona kad se napokon uvede.

Ma nemojte. A što to točno će napraviti s Vašim odvojenim otpadom.

Da li su izgradili industriju kao Nijemci koja obrađuje sirovine iz otpada i ponovno ih reciklira.

Što će te s 60 % otpada koji se ne može reciklirati?

Možete me molim Vas prosvjetliti.

Na djelu je opet pljačka građana koja je ovaj put i ekološka!

New Report

Close