U Sloveniji trgovine nedjeljom neće raditi

Naslovnica Forum Komentari članaka U Sloveniji trgovine nedjeljom neće raditi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bezveze.
Cemu zabrana, valjda sam poslodavac moze podvuci crtu i vidjeti jeli mu se isplati ili ne.
Znam nekoliko manjih kvartovnskih trgovina koje rade nedjeljom, ali ne rade ponedjeljkom.
Znam i roditelje koji ne stignu ici u trgovinu, osim nedjeljom.
Neki ljudi rade od ponedjeljka do subote.
Zasto se ne pusti da se samo trziste korigira?

A ove fore koliko tko zaraduje su klasicne uhljebske fore bez dana radnog staza u realnom sektoru.
Hoce li nam zakonski propisati koliko tko mora zaradivati? Ne podcjenjujem ni zanimanje ni posao, ali ne moze blagajnica ocekivati istu placu kao, recimo frizerka koja je provela godine usavrsavajuci svoje vjestine i znanje, jednostavno ne moze i to je jedina istina.

Rad nedjeljom (ne delati) je divljašto Preostao u Europi još samo u najprimitivnijim zemljama, odnosno među primitivcima

Prema DZS za razliku od VSS, osobe s SSS imaju samo 1 dijete, rade 7/24 u trgovini. A licemjerni političari otvaraju Min. za demografiju i obitelj !?!

Bravo, u Njemačkoj trgovine ne rade nedjeljom i nema nikakvih problema. Naravno uvijek može biti izuzetaka ili nekih posebnih propisa ljeti na moru… Ali u globalu se nebi trebalo raditi nedjeljom.

Kupujmo hrvatsko!

Bitno je da Slovenke rade nedjeljom, a to nije upitno.

New Report

Close