U SDP-u uvode žestoke mjere štednje, a nekima će članarina biti 1.000 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka U SDP-u uvode žestoke mjere štednje, a nekima će članarina biti 1.000 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koji su to hohštapleri ?

Tako rastrošne družine nismo imali od stoljeća sedmog.

Sjetite se samo koliko nas je zadužila Račanova vlada , pa prodali 25% INE za 10 % vrijednosti , a tek Milanovićeva Lex Kukuriku vlada koja nas je zadužila za 100 miliardi….dobro smo preživili tu pošast.

.


Koji su to hohštapleri ?

Tako rastrošne družine nismo imali od stoljeća sedmog.

Sjetite se samo koliko nas je zadužila Račanova vlada , pa prodali 25% INE za 10 % vrijednosti , a tek Milanovićeva Lex Kukuriku vlada koja nas je zadužila za 100 miliardi….dobro smo preživili tu pošast.

Pero7
Ti očito pojma nemaš o čemu pišeš…a pretpostavljam da si kako te je već netko ocijenio penziner koji živi na državnoj sisi sa iznadprosječnom mirovinom član neke stranke desne orijentacije.
Ako te baš interesira ja nisam član niti jedne stranke ali da puno ne sereš desnije sam sigurno orijentiran od tebe…toliko sam desno da bi takve kao ti nogom u guzicu lopatu u ruke i da radiš nešto a ne da non stop soliš pamet sa kauča i nekog laptopa kojeg si kupio preko t-coma jer si HT ov dioničar od 2007.
Dakle tebi i svim ljevičarima i tudumima koji ništa ne razume ću ponoviti još jednom.
Zaduživanje je zdravo.
Zaduživanje je dobro.
Amerika je najzaduzenija zemlja na svijetu.
Tko je izmislio inflaciju?
Amerikanci
Zašto?
Da in inflacija SAMA OD SEBE JEDE DUG?
tAKO DA SE I DALJE MOGU MIRNO ZADUŽIVATI I ZA 20 GODINA OVAJ TRENUTNI DUG ĆE POLA pojesti inflacija..
Ako danas nešto vrijedi 1 mil. eur ….vrijednost tog istog novca će za 20 god. biti kao ekvivalent danas pola mil. radi inflacije.
Zašto je dobro refinanciranje dugova.
Pa zado da e ovi skupi krediti od po 5,6,7% koje je uzimala milanovićeva vlada a koje je tek pred kraj vlade Lalovac refinancirao i te iste kredite mjenjao za kredite sa duplo manjim kamatama..
I sada ja javno zovem ministra Marića..
Mariću ajde po lovu i zaduzuj se koliko god možeš još ove godine jer je cijena novca nikada u povjesti manja i refinanciraj sve dugove po najnižim kamatama..
I eto nas za 10-15 godina na konju..
A ti pero ionako imaš tvrtku koja zarađuje milione..
Moš mislit….neznaš ni što je akontacija poreza na dobit…..uhljebniče stari..

A BALVANA!!! :) :) :)

Mozda bi Maric u ime RH i uzeo kredite po niskoj kamati ali mu netko te iste kredite mora dati?

@BearG,

šta te brige za mene , članak je o SDP-u?

Uopće me ne interesira dali si član bilo koje stranke.
Osobno nisam bio nikada član niti jedne stranke , ni partije pa čak ni sindikata.

Ako tko sere po forumu onda si to ti.
Sram te bilo što me vrijeđaš jer si neodgojen , zbog toga što se ne slažeš sa mojim komentarom.

Moje je mišljenje iz iskustva da zaduživanje nije zdravo.
Sa tvojom teorijom se ne slažem , to je kao da kažeš da je dobro varati ljude i da se isplati pljačkati .

Ovih 330.000 blokiranih u Hrvatskoj su blokirani jer su vjerovali takvim stručnjacima kao što si ti.
To mora biti dobar posao na kojem netto ostane 7 % koliko plaćaju blokirani pušioničari kamata bankama.
Moj dobronamjerni savjet za uspjeh je svima : Trošite samo zarađeno.

Plašiš ljude sa akontacijom poreza bez veze jer akontacije nema ako nisi prošle godine imao dobiti , a u poćetku zavisno od dobiti plaćaš manju akontaciju.

BearG,
okani me se , komentiraj članke a mene ostavi na miru i da si odgojen znao bi da je nepristojno ljude vređati.

.

Samo neradnici i paraziti mogu zagovarati zaduživanje bez cilja i programa! Quod licet Jovi non licet bovi ili ono što je dozvoljeno Amerikancima nije dozvoljeno malima jer na taj način srljaju u roblje! Svatko tko misli drugačije nek se zaduži u Knežiji i živi kao hoštapler, dokle ide!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close