Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka U Saboru svađa oko Centar banke, Milanović kaže: To je posao, greške se događaju
Pretraživanje
Dionička društva
'Cilj države je bio da u suradnji s HNB-om omogući nekolicini bogataša izvlačenje novaca prije licemjernog pokretanja stečaja'.
galico 29.9.2010.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Milanoviću topi ti se lik i djelo(ako je ikada i bilo na visini)
Jedini primjer je što se ovo ne dešava samo u mandatu ove vlasti…

sduvnja1 7.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Dobro kaze Linic da ova Vlada stiti kriminal i pogoduje pojedinim osobama.

autolik 28.1.2011.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

točno.svatko može pogriješiti.samo što se ovdje ne radi o grešci već o zločinačkoj organizaciji.

Moller 20.8.2008.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

dobro kaže čovjek, zar nije očiti primjer njegovo “događanje”

Rasim 5.4.2012.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

e moj premijeru.
Otkad je posao da se iz proračuna financiraju POSLOVNI PODUHVATI?
“1 od 3 uloga propadne.”

sduvnja1 7.2.2006.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
100%

Kaze na preporuku Habor-a.
A Habor radi sta mu Linic kaze.

Sasha76 24.8.2007.
Mali krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Da. To je posao. I zato ga treba raditi za račun onih koji u taj posao žele uložiti, a ne za račun svih poreznih obveznika.

makapaka 2.2.2010.
Dugotrajni korisnik
Mali krug prijatelja
100%

Ovako, neki dan na poslu me je kolegica sa blagajne pitala dali imam sitno 200 kn. Ja sam joj dala sitno 200 kn, te ih je ona stavila u blagajnu, no kako je bila ogromna guzva nije u istom trenutku izvadila novcanicu od 200 kn kako bi ju vratila u moju blagajnu. Tek nakon sat i pol smo se sjetile da to ucinimo. Netko iz vlade bi rekao “pa radi se o ljudskoj gresci” a inspektor bi nas zatvorio i ugrozio nasu egzistenciju. Pa se pitam, kada ce te “greske” nasi vladajuci takodjer placati vlastitom egzistencijom kako to vec poduze cine njihovi gradjani ???