U Rusiju mogu samo Podravka i Sardina, drugima zabrana

Naslovnica Forum Komentari članaka U Rusiju mogu samo Podravka i Sardina, drugima zabrana

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ja mislim da je Đeneral svojim nastupom pokupio neviđene simpatije hrvatskog naroda, ta šta ima jedan hrvatski poduzetnik njima dugovat? Još da je dug van valute moglo bi se razumjeti…. al ovako, treba ga ****b*t u velikim skokovima!

Bravo za naše političare, nema što… idu se **r**t ispred EU i glumatat. Sad neka im EU nadoknadi izgubljeno tržište. Mo’š mislit.

Tu vrijedi ona mudra : “Vid’la žaba da konja potkivaju pa i ona digla nogu.”

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.

Plenkoviću, krasan autogol. Mrsch!!

i sad onaj trokrilni atlantičar akvizira podravku jer bi mu se uklopilo u junk-food sektor, kao bonus dobije kanale za CCCP i na harvardu održi predavanje na temu: akvizicijama do meksika. a milanovića postavi kao glasnogovornika za sahalinsku oblast.

Ako Rusi nastave provocirati poslati ćemo još jednu satniju i onaj ispravni MIG na njihovu granicu pa si nek malo misle.

Imaju srpske firme , mogu preko njih izvoziti..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nije da taj Plenković ima nešto u glavi vrijedno divljenja ali te agresivne boljševike zaostale u najmanje prošlom stoljeću treba zaobilaziti u širokom luku kad god se može. Trgovati s takvim zaostalim režimima (i time im de facto davati za pravo) je u najmanju ruku krajnje nemoralno ali tko još danas brine oko takvih stvari kao što su moral, integritet, dostojanstvo, vladavina prava, poštivanje elementarnih ljudskih sloboda i sl. Nitko.

Vidi se da nikad nisi bio u rusiji. Da jesi, ne bi nikad ovakve gluposti pisao. Oni su jako moralni i to je pravna država. Mrdni malo iz svoje vukojebine. Da dođeš u moskvu, pao bi na dupe od raskoši. Tada bi shvatio da smo mi supak svijeta i da moramo biti poslušni mali miševi


Nije da taj Plenković ima nešto u glavi vrijedno divljenja ali te agresivne boljševike zaostale u najmanje prošlom stoljeću treba zaobilaziti u širokom luku kad god se može. Trgovati s takvim zaostalim režimima (i time im de facto davati za pravo) je u najmanju ruku krajnje nemoralno ali tko još danas brine oko takvih stvari kao što su moral, integritet, dostojanstvo, vladavina prava, poštivanje elementarnih ljudskih sloboda i sl. Nitko.

Kao da se nekad brinulo o “moral, integritet, dostojanstvo, vladavina prava, poštivanje elementarnih ljudskih sloboda i sl.”
To je valjda neka alternativna povijest.
A to sa Plenkovićem….opet se pravimo da smo veći katolici od Pape,dok Njemačka potpisuje povlaštene energetske ugovore sa Rusijom,naši političari uništavaju i ovo malo izvoza što imamo.

"Only dead fish swim with the stream"


Vidi se da nikad nisi bio u rusiji. Da jesi, ne bi nikad ovakve gluposti pisao. Oni su jako moralni i to je pravna država. Mrdni malo iz svoje vukojebine. Da dođeš u moskvu, pao bi na dupe od raskoši. Tada bi shvatio da smo mi supak svijeta i da moramo biti poslušni mali miševi

Naravno da je Moskva raskoš, mafijaška i režimska središta su uvijek oličenje raskoši – jedan od načina na koji se manipulira i drži u pokori ostatak stanovništva prikazivanjem veličine i moći. Ali car je gol i prosječan Rus je kruha gladan. Drago mi je da si barem uspješno završio svoj boljševički tečaj i postao poslušni mali miš koji je spreman žrtvovati i vlastiti život za režim i partiju.



Vidi se da nikad nisi bio u rusiji. Da jesi, ne bi nikad ovakve gluposti pisao. Oni su jako moralni i to je pravna država. Mrdni malo iz svoje vukojebine. Da dođeš u moskvu, pao bi na dupe od raskoši. Tada bi shvatio da smo mi supak svijeta i da moramo biti poslušni mali miševi

Naravno da je Moskva raskoš, mafijaška i režimska središta su uvijek oličenje raskoši – jedan od načina na koji se manipulira i drži u pokori ostatak stanovništva prikazivanjem veličine i moći. Ali car je gol i prosječan Rus je kruha gladan. Drago mi je da si barem uspješno završio svoj boljševički tečaj i postao poslušni mali miš koji je spreman žrtvovati i vlastiti život za režim i partiju.
[/quote]

dakle, nisi bio u rusiji. rusi nisu gladni. plaće su im skoro kao naše. a prije 30 g. bile su im 20 puta manje…bio sam svuda po rusiji inače. ti nigdje. i ti govoriš da su rusi gladni. jadno. kopanje po kontejnerima kod nas ne vidiš.

Čudno kako se ljevičari dive ruskim oligarsima.
Očito ih privlači zlato, dijamanti, krzno, ljepotice.
Meni su učili da oni vole besklasno društvo koje ne
izrabljuje radnike. Očito i Stranka Dugih Prstića ima
problema sa identitetom.

Naučite nešto iz povijesti o Rusima i Rusiji.

[IMG]https://matrixworldhr.files.wordpress.com/2014/10/1-putin-danas.jpg[/IMG]

jovan je sve rekao. primitivci bez fakulteta uvijek će tupiti svoje. jednostavno, svijet napreduje, hrvatski krkani stoje u mjestu. prešišali nas svi, a oni i dalje misle da će im biti bolje ako viču za dom spremni..krkani , nema nam spasa sa vama. to nije pitanje lijevo-desno nego civilizacijskih tekovina. zanimljivo kako kod barika naglo nestaje časti kad mora zaraditi. onda će rado zarađivati na jugoslavenskim firmama poput riviere poreč. tada mu jugoslavija ne smeta…koja je izgradila sve to čime se ovaj diči…jadnik koji za novac prodaje čast. to je barik. a i ovaj galt je zadojeni primitivac. eto, slika sve govori.

New Report

Close