U Konzumu fali radne snage, pa se posla u trgovinama primili članove uprave i menadžeri

Naslovnica Forum Komentari članaka U Konzumu fali radne snage, pa se posla u trgovinama primili članove uprave i menadžeri

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Primili bi se oni za gospodina K+ da očito stanje nije očajno. Inače, koliko su love uzeli zahvaljujući lex Agrokoru trebali bi podove čistiti lizanjem uprave a ne trošiti na brisače.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

Od srca im želim bankrot i brzu propast.

Ni to ih neće spasiti od propasti.
Možda da angažiraju još i onih 140 basnoslovno skupih savjetnika izvanredne uprave da pune police u dućanima slijedeće 2,5 godine besplatno možda bi malo usporili potonuće.

Forte Nova is kaput!

neka, neka

Koliko vidim nikog ne muci sto se sve kroz agrokor otelo hrvatskoj niti bez koliko novaca smo ostali a i bez koliko cemo jos ostati …. Nasladujete se sto ce propasti. Pa Agrokor je propao cim je startao, jedino sto kroz njega se vrse pjacke na koje institucije i ljudi koji u njima rade okrecu glavu. Sve smo to platili i platit cemo mi …


Koliko vidim nikog ne muci sto se sve kroz agrokor otelo hrvatskoj niti bez koliko novaca smo ostali a i bez koliko cemo jos ostati …. Nasladujete se sto ce propasti. Pa Agrokor je propao cim je startao, jedino sto kroz njega se vrse pjacke na koje institucije i ljudi koji u njima rade okrecu glavu. Sve smo to platili i platit cemo mi …

Nije to bilo ” hrvatsko “. Koliko se sjećam to .je bilo Todorica i male Ive Todorić. Ne znam sto je Hrvatska imala od toga.

Status Quo: Roll Over Lay Down


…. Koliko se sjećam to .je bilo Todorica i male Ive Todorić. Ne znam sto je Hrvatska imala od toga.

Kad je tatino srculence bilo retno cijela Hrvatska je bila sretna.

Konzum + najbolje da se počne baviti proizvodnjom i distribucijom marihuane.

Koliko vidim skupo plaćeni savjetnici je već konzumiraju.

Savjetovati Upravu koja mora maskimalno organizirati rad poduzeća i smanjiti troškove da ide raditi u Konzum+ na blagajnu i čišćenje polica je vrh savjeta koji samo pokazuje nesposobnost Uprave koja u stvari ne zna što treba raditi.

Bore se do kraja …..da pokažu , da mogu opstati….

Voće i povrće ….uspjeli su , imaju uvijek odlične cijene , čak i najbolje…

Suhomesnati proizvodi -. daleko su najskuplji, nema izbora robe ,,,ipak
polako se okreću originalnim domaćim proizvođačima
koji mogu izdržati 60 + financiranje

Kemija – ovdje su u zlatnoj sredini, ima izbora , ima i dobrih cijena i čestih akcija

Kruh i ostalo…………………..ovdje su vodeći sa cijenama , izborom i kvalitetom..

Igračke i pribori………… ima svega , cijene su visoke..

Program HOME …za domaćinstvo…… vrlo dobar izbor, dobre cijene , kvaliteta !

Cvijeće ….. ima nešto od ponude, previsoke cijene ….

Meso SVJEŽE…………meso bolje kvalitete od drugih, ali cijene na sredini…

Frižideri s mesom….pik ponuda najbolja, ribe ima uvijek, klasirani proizvodi odlično

kozmetika — nešto skuplji uobičajeni brendovi nego drugdje..
i na kraju

OSOBLJE ……….šutljivo, zločesto, neraspoloženo, mrgudi, SVI SVE RADE ..nekad NEMA NIKOGA
ne znaš tko je gdje..umjesto mesara dolaze žene s drugih odjela…KRONIČNA
NESTAŠICA OSOBLJA i ZAPUŠTENI PROSTORI / slaba rasvjeta , nema glazbe,
Štednja – koja se odražava na promet ……………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Agrokor je propao cim je startao, jedino sto kroz njega se vrse pjacke na koje institucije i ljudi koji u njima rade okrecu glavu. Sve smo to platili i platit cemo mi …

Nije to bilo " hrvatsko ". Koliko se sjećam to .je bilo Todorica i male Ive Todorić. Ne znam sto je Hrvatska imala od toga.
[/quote]

Kako nije ? A cije su bile upropastene zdrave tvrtke, zemlja, vode, …. koju su mu dali po kunu, oprastani porezi itd itd ??? Pitaj Marica, on sve zna ….

kada generale ubaciš na prvu liniju obrane, možeš polako pripremati formulare za kapitulaciju

Baš me zanima da li Uprava dobiva i plaće u skladu s izvršenim poslom.
Znači čistačice, prodavačice, blagajnice?

Mislim ak radi na blagajni a dobiva plaću ko da sjedi u Upravi onda u toj firmi nešto ne štima.

Gdje je inspekcija rada?


Mislim ak radi na blagajni a dobiva plaću ko da sjedi u Upravi onda u toj firmi nešto ne štima.

Gdje je inspekcija rada?

Kada bi radnika tjerao da za manju placu radi vise placen posao tada bi inspekcija imala posla … u suprotnom ne znam

New Report

Close