Tri su kandidata za novog povjerenika za Agrokor

Naslovnica Forum Komentari članaka Tri su kandidata za novog povjerenika za Agrokor

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Svaka čast g. Ramljaku. Napravio je izvrstan posao.

Fabris – SRETNO!

Super posao, toliko zaraditi na propasti drugih uz državni blagoslov, zaslužuje dodatnu nagradu, naravno na račun ovih kojima će otpisati možda sva potraživanja.

A di su sveprisutni Ljubo Jurčić i Borislav Škegro kao potencijalni kandidati? Pa zar pored 220 000 hadezeovih genijalaca oni esdepeovca Mršića ističu kao najozbiljnijeg kandidata. Nekad je to bilo nezamislivo. To samo govori koliki je nepočistiv nered u pitanju i da je stvar osuđena na neuspjeh.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

marinko pajić je moj favorit, on bi to riješio dok kažeš keks

Romel, 21.02.2018. u 12:52
edan od mogućih kandidata

Tu bi se i Chuck Norris slomio.

Ja predlažem Bernardića, On bi to riješio sve u jedno popodne. a di su pare?

Dok jedni pametuju da se razumiju u branšu i pametuju da ne valja, drugi koji "pojma nemaju" zarađuju na rastu. logika burze.

Treba pozvati g. Gorana Marića i zamolit ga za njegov savjet kako izabrati najboljeg kandidata a bazirano na njegovom iskustvu u transparentnom biranju Uprava npr. HEP-a i sl. važnih kompanija.

Jedini stručni kandidat koji se sam javlja je Martina Dalić jer je ona napisala Lexagrokor.

Tko ima bolje reference a uštedjeti ćemo i na savjetnicima.

Nastavnik opcenarodne odbrane i društvene samozaštite Ono i DSZ idealan kandidat.

ajde Škegro predaj molbu pa radi javno

ma popijaća treba staviti, taj ima referencu neprehebivu
: D

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sve junak do junaka!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Tako je.

New Report

Close