Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Traži se najbolji radnik - marljiv, kolegijalan, pošten. Dobit će 100.000 kuna
Pretraživanje
Dionička društva
Prijaviti se može svatko i prijaviti ga mogu kolege, šefovi, mušterije... koji moraju objasniti zbog kojih je postupaka kandidat zaslužio nositi titulu koja ističe moralnost na poslu.
Poturica 25.8.2019.
Novi korisnik
100%

Svakom radniku u hr bi trebalo dati 100 000 kuna

ana001 28.12.2018.
Srednji krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

Evo kolege me ne žele prijaviti…očito nisam dovoljno dobar radnik :)

RedHat 1.8.2019.
Slab prosjek ocjena
Novi korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Ja predlažem Lovru Kuščevića. Čovjek je radio svoj posao neviđenim entuzijazmom a njegovi stranačke kolega su ga izdali i bacili u blato. Lovro Kuščević kao veliki moralni svjetionik.

Zadnja izmjena: RedHat (26.8.2019. 9:39)

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

All 23.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

RedHat

Ja predlažem Lovru Kuščevića. Čovjek je radio svoj posao neviđenim entuzijazmom a njegovi stranačke kolega su ga izdali i bacili u blato. Lovro Kuščević kao veliki moralni svjetionik.

A po čemu je on to bolji od ostalih ministara ??? Svi su kreativni i rade vise sa strane nego li na poslu. Pogledaj bozinovica … napravio diktaturu. Za policajca uskoro nece trebat nikakva skola. Samo pendrek, blok za kazne i udri po depu i glavama !! Plenky je raspustio kreativce o kojima se smjelo nesto napisati a ostali su kao super. Blago nama hrvatinama !!

Zadnja izmjena: All (26.8.2019. 11:32)
vucica 27.7.2019.
Novi korisnik
-

Lovro Kušćević se uhvatio u kolo sa velikim hrvatima Tuđmanom Sanaderom, Karamarkom………..Tko smije reći da je veći Hrvat od njih? Vjerojatno bi morao zamračit I pokrast više………

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Predlažem Gabrijelu Žalac

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

Kirin 9.12.2011.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-
Zadnja izmjena: Kirin (26.8.2019. 14:21)

Velika većina deklariranih desničara u Hrvatskoj samo su ljevičari koji vjeruju u Boga.

All 23.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
-

Kirin

Predlažem Gabrijelu Žalac

Ja mislim da je Marić jaci i od narkosa Tolusica i drugog Marica zajedno jer sto je sve radio u agrokoru, a da ne kazemo sto jos uvijek radi no on ce ocito skupa sa plenkovicem doci na red osim ako buzinovic do tada ne pobija i pohapsi sve novinare jer koliko vidim policijski aparat je sve jaci, a sve institucije su im u sluzbi. Nekako mi se cini da ce nam Che guevara trebat da se izbavimo iz ovog dreka ….