Traži se najbolji radnik – marljiv, kolegijalan, pošten. Dobit će 100.000 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Traži se najbolji radnik – marljiv, kolegijalan, pošten. Dobit će 100.000 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Svakom radniku u hr bi trebalo dati 100 000 kuna

Evo kolege me ne žele prijaviti…očito nisam dovoljno dobar radnik 🙂

Ja predlažem Lovru Kuščevića. Čovjek je radio svoj posao neviđenim entuzijazmom a njegovi stranačke kolega su ga izdali i bacili u blato. Lovro Kuščević kao veliki moralni svjetionik.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.


Ja predlažem Lovru Kuščevića. Čovjek je radio svoj posao neviđenim entuzijazmom a njegovi stranačke kolega su ga izdali i bacili u blato. Lovro Kuščević kao veliki moralni svjetionik.

A po čemu je on to bolji od ostalih ministara ??? Svi su kreativni i rade vise sa strane nego li na poslu. Pogledaj bozinovica … napravio diktaturu. Za policajca uskoro nece trebat nikakva skola. Samo pendrek, blok za kazne i udri po depu i glavama !! Plenky je raspustio kreativce o kojima se smjelo nesto napisati a ostali su kao super. Blago nama hrvatinama !!

Lovro Kušćević se uhvatio u kolo sa velikim hrvatima Tuđmanom Sanaderom, Karamarkom………..Tko smije reći da je veći Hrvat od njih? Vjerojatno bi morao zamračit I pokrast više………

Predlažem Gabrijelu Žalac

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.


Predlažem Gabrijelu Žalac

Ja mislim da je Marić jaci i od narkosa Tolusica i drugog Marica zajedno jer sto je sve radio u agrokoru, a da ne kazemo sto jos uvijek radi no on ce ocito skupa sa plenkovicem doci na red osim ako buzinovic do tada ne pobija i pohapsi sve novinare jer koliko vidim policijski aparat je sve jaci, a sve institucije su im u sluzbi. Nekako mi se cini da ce nam Che guevara trebat da se izbavimo iz ovog dreka ….

New Report

Close