Traže smjenu Stipe Alfiera zbog izjave o gay brakovima

Naslovnica Forum Komentari članaka Traže smjenu Stipe Alfiera zbog izjave o gay brakovima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa nije HTV javna televizija koja će govoriti što je u interesu hrvatskog naroda već služi za implementaciju novoslova.

HTV je politički medij svjetonadzorske manjine, to je valjda svima jasno.

ti iz vigilarea valjda imaju lošu savjest ili neki drugi problem?

pa ja sam mislio da su se oni oko svega toga i angažirali jer su htjeli sačuvati hrvatsku što dalje od ralja tog sotonističkog homolobija ili čega već, a sad ih smeta što im se javno priznaje da su uspjeli?

Pa čovjek nije rekao ništa uvredljivo:
“… Hrvatska je na samo dva sata leta od Engleske, ali kao društvo tisuću smo svjetlosnih godina daleko od njih, u što smo se na nedavnom referendumu imali prilike uvjeriti …”

Rekao je daleko što je očigledno. Stavovi se očigledno značajno razlikuju i to znači da su udaljeni. No to ne uključuje i vrijednosnu klasifikaciju
Nije rekao nešto što bi bio vrijedonosni sud tipa “tisuću smo svjetlosnih godina iza njih” ili “oni su ispred nas” ili tako nešto.

Obična samopromocija tog vigilarea

Loki

izgleda da je i stipe u gostima. meni on liči na milicajca iz fiće.samo mu kapa sa petrokakom i pendrek fale.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close