TOP 10 – 2009.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TOP 10 – 2009.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li smisla ili ima li zainteresiranih ? [shocked]

na 4300 sve prodajem...

Naravno da ima, pa jel može biti gore od 2008? [lol]

Top-10 u 2009—————– kruh,ulje,sol,riža,krompir,voda,šećer,kava,meso i mljeko. [sealed]


Top-10 u 2009—————– kruh,ulje,sol,riža,krompir,voda,šećer,kava,meso i mljeko. [sealed]

da li to uključuje i smrznuto povrće pa da stavim LEDO ???

na 4300 sve prodajem...

Šteta što neće bit 2009, znači da su forumaši kapitulirali, predaja!?


Naravno da ima, pa jel može biti gore od 2008? [lol]

pozdrav
i ja sam za, jos moramo naci/nagovoriti dejavu-a za evidenciju ili ima nekih novih dobrovoljaca???

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

Dejavue,

nastavljaš ili?

btw ista pravila kao i zadnji put:

1. Portfelj se sastoji od 10 dionica koje su prijavljene i imaju oznaku u SDA. Dakle, dionice ovoga trenutka ne moraju biti izlistane na burzi. ( tu portfeljas riskira 0% prinosa na toj dionici.
2. Portfelji se mogu ostaviti na ovom topicu do 31.12. u ponoc. Nakon toga nema prijava portfelja.
3. Svaki korisnik ima pravo JEDNOM prijaviti portfelj, bez dodatnih i naknadnih promjena i izmjena
4. Za izlistavanje nove dionice na burzi se kao pocetna cijena uzima zavrsna cijena prvoga dana trgovanja, osim kod IPO-a, gdje se uzima cijena sa IPO-a ( primjer HT, VERN).
5. Cijena koja se uzima kao pocetna za usporedbu je zadnja protrgovanja cijena u 2007. godini ili cijena iz tocke 4.

i još bi dodao:
stock split se evidentira
dokapitalizacija se ne evidentira

Vjeko, možeš molim Te zalijepiti ovu temu na vrh?

Heaven or Las Vegas

Da, treba prvo vidjet sa Dejavuom jel ima volje i vremena.

I po treću godinu za redom:
Jel može PD organizirat neke nagrade za prvo troje ili barem za jednog i za Dejavua?
Ima knjiga u Masmediji za nagrade, može se marketinški iskoristiti Liga u tiskanom izdanju (povremena kolumna za rezultatima), čime popularizirate web izdanje, posjećenost, klikanja na bannere, Masmediu tralala…
Mislim, sve pred nosom i svi sretni.

Jel treba da netko od nas pošalje upit nekome – marketingu PD ili Masmediji ili kome već?

P.S.: Ako bi se i riješile nagrade, prijedlog da mogu sudjelovati nickovi registrirani do recimo danas, 15.12.2008. da ne bi bilo poplave novih…

No respect

TISK
LEDO
JDPL
MIV
DLKV
INA
ATPL
ZVZD
KRAS
KODT

I'LL BE BACK

Baš, neke sitne nagrade bi čuda napravile na ovoj temi, Vjeko tu se pokaži, nek daju bor one knjige koje im neidu i obavezno nagradit operatere teme.

mojih deset će pričekat.

THNK-R-A
ZABA-R-A
KOEI-R-A
INGR-R-A
HDEL-R-A
ATPL-R-A
KODT-R-A
JDPL-R-A
DLKV-R-A
KODT-P-A

Heaven or Las Vegas

evo i mojih deset…samo ovu virtualni igru možemo i nazvati .."koje će najmanje pasti u 2009",
anyway..
1.KOEI
2. ERNT
3.ATPL
4.INGR
5. IGH
6. DLKV
7. INA
8.PTKM
9.LEDO
10. ZVZD
…DEJAVU..i Vas se pita ili ne želite gubiti vrijeme sa luzerima!

DLKV-R-A
KOEI-R-A
ATPL-R-A
VDKT-R-A
KNZM-R-A
ZABA-R-A
PLJK-R-A
DIOK-R-A
HDEL-R-A
ERNT-R-A

igh
ingra
ina
korf
knzm
ht
dlkv
dioki
pbz
zvzd

dan je pametniji od noći

New Report

Close