Tommy traži zaštitu zbog pokušaja prisilne naplate poreznog duga, stigao odgovor Porezne

Naslovnica Forum Komentari članaka Tommy traži zaštitu zbog pokušaja prisilne naplate poreznog duga, stigao odgovor Porezne

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ha, Ha, Ha. Ako Tommy ima pravo netko od poreznika bi trebao završiti u zatvoru.
Ako je porezna u pravu, u što čisto sumnjam, tad treba Tommy dodatno kazniti.
Al poanta svega je da porezna udara tamo gdje nesmije i ponaša se kao bog i batina, i vjerojatno se drže zakona ko pijan plota i ne uvažavaju nikakve objektivne činjenice koje se naravno u stvarnom poslovanju događaju, a znamo da zakon ne može predvidjeti baš sve. Na nekorumpiranom sudu u 99% takvih slučajeva porezna gubi.
Ako je Tommy stvarno nevin i ima dokaze, predlažem mu da tuži poreznu na neku bijesnu sumu novaca, od recimo par desetaka milijardi kuna i to zbog blaćenja, bla, bla, ima sposobnih odvjetnika u svijetu…..

I ja sam se žalio poreznoj 19.11.2015. znači prošlo tri mjeseca, odgovora nema, ako ću morati čekat tri godine jadan ja i ova država.

ocito san i ja triba dat oglas u novinama !
ili san slucajno upa u sistem kad je drug linic po partijskoj direktivi smatra da smo svi lopovi !
ja u 20 godina san 1 put zakasni platit porez i place i doprinose i to kad san prelazi na internet bakarstvo !
i za to san mora pisat objasnjenje na 3 strane, a za one koji su ne placali mjesecima i godinama za njih su imali obzira !
a na kraju su me kaznili sa 390 000 kn(sveukupno) apsolutno nisu stili razgovarat o nekakvom otpisu kmt, a prije tog su mi na moju zalbu odgovorili , na oglasnoj ploci porezne ! tako da se nisam ni zali jer rijesenje nikad nisam ni dobi !!!!
a sluzbenica mi je odgovorila ” ja sam svoje sve po zakonu napravila ” !!!


…a sluzbenica mi je odgovorila " ja sam svoje sve po zakonu napravila " !!!

Najbitnije nje da je sve po zakonu. CIla drzava opljackana u sklaud sa zakonom.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Koliko se ja razumijem u te stvari , uz pomanjkanje dokaza , tko je u pravu , vjerojatno tzv. “antifašisti” i “neprofitni” nastavljaju čerupati gospodarstvo.

Koliko vidim od reformi za sada ništa ?

Jedino je ministar kulture Hasanbegović imao hrabrosti poćeti reforme , i jedva je (za sada) preživio.

.

New Report

Close