Tomislav Nikolić odlučan: Nećemo u EU po svaku cijenu

Naslovnica Forum Komentari članaka Tomislav Nikolić odlučan: Nećemo u EU po svaku cijenu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Normalno .

Kad Srbi vide kakav kriminal , korupcija i ucjene vladaju u EU naspram Hrvatske :
Daimler ,Patria ,INA-MOL,Austrijske banke ,Talijanski kamioni,Slvenska Ljubljanska banka ,Zagrebački aerodrom..,pa nisu ludi da ko Guske ulječu u maglu.

Svakoj EU državi je Hrvatska morala dati mito da bi ju “ratificirali” .
Samo Slovencima smo morali dati nekoliko miliardi – vrijednosti Pelješkog mosta .

.

svaka čast srbima, bolje je ne ulaziti nego ući kao mi na koljenima, poniženi i podjarmljeni [emo_palacd]

Mijenjam Milanovića, Josipovića, Pusić i čitavu vladu za jednog Nikolića.


Mijenjam Milanovića, Josipovića, Pusić i čitavu vladu za jednog Nikolića.

Ja bi ih zamjenija sve za gnjilu jabuku.Gnjila jabuka je kakva,takva vrijednost.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

A što mislite da je oponiranje i stav: nećemo mi ovo nećemo mi ono – dobar i da će dati neki plod?

Što je taj Nikolić konkretno napravio?
Gdje on vidi Srbiju?

Koje su njegove vizije? Taj se čovjek samo dere i protivi ali nikad ne kaže što bi htio i gdje vidi zemlju.

Ako taj unaprijedi Srbiju, ona je sve moguće.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Domach,

vidim ja da te plaća pozicija.

U Srbiji radi takvog stava niču tvornice i realiziraju se značajne investicije; Srbija ima suficit platne bilance.

Hrvatska suprotno radi i suprotne rezultate ostvaruje.

@ domavh 1984 ,

Srbija traži 750 inžinjera za tvornicu čipova :
http://www.poslovni.hr/svijet-i-regija/srbija-trazi-750-inzenjera-za-tvornicu-cipova-230239 [poslovni.hr]
a Hrvatska gradi Trg pravde , Muzej i Arhiv…, za 2.400.000.000,00 kn.
Sve dublje padaju .
Potrošiti će 2.400.000.000,00kn .
Gradit će Trg pravde , Muzej i Arhiv …
JPP ?
Zaboravili su kako su završili dosadašnji projekti JPP.
Nema nama pomoći .

Prema usvojenoj energetskoj strategiji Srbija će do 2020. godine uložiti dvije milijarde eura u obnovljive izvore struje, jer je to jedan od uvjeta za postizanje energetske neovisnosti i stabilnu opskrbu stanovništva.

A mi ko guske uletjeli u EU maglu , na sve pristali .
Samo Slovencima platili ulaz u EU vrjednošću Pelješkog mosta .

.

New Report

Close