Forum

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić: Osvojit ću vlast i pokrenut ću Hrvatsku na pravi način
Pretraživanje
Dionička društva
'Za jamčevinu mi je pomoglo jako puno ljudi, sami su se javljali.'
purCo 9.2.2018.
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
83%

ako obećaš da ćeš isplatiti dionice po nominali, možda i pobijediš, to bi bio lijep slogan, JA SE VRAĆAM I SVE PLAĆAM, znaš da bi čak i mogao uspjeti, kada se dočepaš proračuna, lijepo isplata na rate u 4 godine mandata, pa to je skoro kao ovo sada za Uljanik
moj potpis za kandidaturu imaš, samo oštro prema lopovima, ti ih najbolje poznaješ, u stvari najbolje se poznajete

Boris..... 16.8.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
50%

@purCo: “najbolje se poznajete” ha ha ha ha ha ha ha ha

-Jura- 20.2.2018.
Korisnik s iskustvom
Veliki krug prijatelja
40%

Trebaš trunut u zatvoru gdje ti i je mjesto kredezeovska lopino.

zorangutan 10.2.2017.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

toda, sprašitelj hrvata

na ignore: posejdon, migra (spammer), paulie, tihigost, naimxs, MANTE, nabiduasku…i pific koji je drukao na kupnju dionica uljanika po 13-14 kn…

Vortac 23.9.2007.
Dugotrajni korisnik
66%

I ja bih mu posudio za jamčevinu! To mi se čini kao manje rizično ulaganje od ZSE…

miami 19.8.2007.
Veliki krug prijatelja
Dugotrajni korisnik
-

Todorić se sprema u politiku……? očekivano….treba izliječiti sve frustracije..

…prodajte dionice…-kupite nekretnine!

renči 13.2.2006.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ivica mudrinić, ivica todorić, zdravko marić

Status Quo: Roll Over Lay Down

avax10 19.11.2006.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Drug toda na čelu kolone za bolju Hrvatsku. Da nije žalosno bilo bi smiješno.

renči 13.2.2006.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Kao podsjetnik svima :
privatizacije firmi, otimanje dionicarima pik vrbovca, oslobadjanje od ponude za preuzimanje belja kada je belje oteto i poklonjeno todoricu, kradja djakovstine od koje se đakovo kao regija jos nije gospodarski oporavila, dokapitalizacije leda novcem umirovljenika - sto je sada oteto i opljackani su mirovinski fondovi, konzum bonovi - udar na monetrani susfav drzave, reket koji se provodio nad kooperantima i dobavljacima, niti jedna inspekcija nije ukazila u Agrokor, NBH koja je mirno promatrala nastajanje mjenicnog duga i paralelnog monetarnog sustava
Nakon bijega Todorica u London : promjene zakona o koncesiji zemljista u vrijeme kada se donosio lex agrokor, novi agrokor u Nizozemskoj
Todoric i politicari HDZSDP su unistili cijelu jednu zemljpisnu regiju, opljackali mirovinske fondove, opljackano iznjeli izvan RH, ostatak prodali za kredite Ruskim bankama koje su u vlasnistvu drzave Rusije
Hrvatska je postala najjadnija zemlja EU, a uskoro ce se dogodoti nezamislivo da nas pretekne i Srbija.
Zahvaljujuci gospodarstvenicima i politicarima poput Todorica i ostalih HDZSDP.
Kao sto vidite, Todoric i dalje jaše. Postajemo kolonija, ali ne Evropske unije.

Zadnja izmjena: renči (22.11.2018. 10:20)

Status Quo: Roll Over Lay Down

Barbosa 13.9.2007.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

kol. renči, odlićan komentar, vrlo dobar kronološki aspekt!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

zorangutan 10.2.2017.
Dobar prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

ja sam odavno rekao-treba ukinuti sabor i vladu na 10 godina i staviti nas pod protektorat njemačke ili austrije, a svim aktivnim političarima doživotno zabraniti bavljenje politikom…to je jedini način da se oporavimo

na ignore: posejdon, migra (spammer), paulie, tihigost, naimxs, MANTE, nabiduasku…i pific koji je drukao na kupnju dionica uljanika po 13-14 kn…

Lizard 26.8.2011.
Dugotrajni korisnik
Srednji krug prijatelja
-

Mentalno zdravlje tog čovjeka nije dobro- Ali ne treba ga žaliti, on štiti svoje jatake i o njima ne priča. A ćeliju će dijeliti sa Nadanom, dakle neće