Todorić: Osvojit ću vlast i pokrenut ću Hrvatsku na pravi način

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić: Osvojit ću vlast i pokrenut ću Hrvatsku na pravi način

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ako obećaš da ćeš isplatiti dionice po nominali, možda i pobijediš, to bi bio lijep slogan, JA SE VRAĆAM I SVE PLAĆAM, znaš da bi čak i mogao uspjeti, kada se dočepaš proračuna, lijepo isplata na rate u 4 godine mandata, pa to je skoro kao ovo sada za Uljanik
moj potpis za kandidaturu imaš, samo oštro prema lopovima, ti ih najbolje poznaješ, u stvari najbolje se poznajete

@purCo: “najbolje se poznajete” ha ha ha ha ha ha ha ha

Trebaš trunut u zatvoru gdje ti i je mjesto kredezeovska lopino.

toda, sprašitelj hrvata

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

I ja bih mu posudio za jamčevinu! To mi se čini kao manje rizično ulaganje od ZSE…

Todorić se sprema u politiku……? očekivano….treba izliječiti sve frustracije..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ivica mudrinić, ivica todorić, zdravko marić

Status Quo: Roll Over Lay Down

Drug toda na čelu kolone za bolju Hrvatsku. Da nije žalosno bilo bi smiješno.

Ignore: KressoM, delux

Kao podsjetnik svima :
privatizacije firmi, otimanje dionicarima pik vrbovca, oslobadjanje od ponude za preuzimanje belja kada je belje oteto i poklonjeno todoricu, kradja djakovstine od koje se đakovo kao regija jos nije gospodarski oporavila, dokapitalizacije leda novcem umirovljenika – sto je sada oteto i opljackani su mirovinski fondovi, konzum bonovi – udar na monetrani susfav drzave, reket koji se provodio nad kooperantima i dobavljacima, niti jedna inspekcija nije ukazila u Agrokor, NBH koja je mirno promatrala nastajanje mjenicnog duga i paralelnog monetarnog sustava
Nakon bijega Todorica u London : promjene zakona o koncesiji zemljista u vrijeme kada se donosio lex agrokor, novi agrokor u Nizozemskoj
Todoric i politicari HDZSDP su unistili cijelu jednu zemljpisnu regiju, opljackali mirovinske fondove, opljackano iznjeli izvan RH, ostatak prodali za kredite Ruskim bankama koje su u vlasnistvu drzave Rusije
Hrvatska je postala najjadnija zemlja EU, a uskoro ce se dogodoti nezamislivo da nas pretekne i Srbija.
Zahvaljujuci gospodarstvenicima i politicarima poput Todorica i ostalih HDZSDP.
Kao sto vidite, Todoric i dalje jaše. Postajemo kolonija, ali ne Evropske unije.

Status Quo: Roll Over Lay Down

kol. renči, odlićan komentar, vrlo dobar kronološki aspekt!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ja sam odavno rekao-treba ukinuti sabor i vladu na 10 godina i staviti nas pod protektorat njemačke ili austrije, a svim aktivnim političarima doživotno zabraniti bavljenje politikom…to je jedini način da se oporavimo

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Mentalno zdravlje tog čovjeka nije dobro- Ali ne treba ga žaliti, on štiti svoje jatake i o njima ne priča. A ćeliju će dijeliti sa Nadanom, dakle neće

New Report

Close