Todorić optužio državne dužnosnike da su u rušenju Agrokora kršili zakon

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić optužio državne dužnosnike da su u rušenju Agrokora kršili zakon

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ukucam u trazilicu Interkapital i vidi sto dobijem

Kupnja Addiko investa im donosi i Braniteljski fond

Odmah nakon pisanja Lexa stize dobar posao od drzave!

Sadašnjih 0,488% ukupne vrijednosti imovine fonda umanjene za iznos obveza fonda s osnove ulaganja čak i po odbitku troška depozitne banke za upravljačko društvo implicira blizu četiri milijuna kuna naknade društvu

E moj Toda, pa drzava si napravi “Zakon” i po njemu dejstvuje. I za tebe su radjeni brojni Zakoni da bi te se dobro ukrcalo. Ali imas pravo kad te nisu spremili tamo gdje ti je mjesto raspali po njima s cim god imas.

toda nemres se za drzavom igrati , evo tako se ti ponasao i mnoge male unistio a sad ce tebe velika riba pojesti neznam sta tulis toliko imas zaliha za 200 narastaja pa neces valjda jesti te milijarde koje imas koji ce ti k.. ja imam placu 3200kn i dosta mi kak tebi nije 100 mmilijardi dosta nekuzim te?

Hoćemo IMENA I PREZIMENA …onih koji su bili cijelo vrijeme u igri s Todorićem , i koji su
/ zbog svoje zaštite / njega sada maknuli …

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

podržavam gospodina Ivicu Todorića u nastojanju, da sve što je ponosno predao RH isto tako ta ista država još ponosnije mu vrati bez ikakvih dugova,opterećenja, hipoteka i garancija, po mogućnosti za 1kn/kom Agrokor

usro se u strahu od rusa pa otišao u Beograd da zajedno sa njima i srbima blate vladu i državu i izvuku što više para za ruse ali ne će proći.


usro se u strahu od rusa pa otišao u Beograd da zajedno sa njima i srbima blate vladu i državu i izvuku što više para za ruse ali ne će proći.

To je zanimljivo kako svi ti veliki Hrvati kada trebaju položiti račune za krađu odmah su dobri sa Srbima i ostalim narodima čiji je interes suprotan interesima naše Republike Hrvatske.


usro se u strahu od rusa pa otišao u Beograd da zajedno sa njima i srbima blate vladu i državu i izvuku što više para za ruse ali ne će proći.

čini mi se da ste u pravu…to je jedan pravi domoljub..

Status Quo: Roll Over Lay Down

Napali poštena čoveka! U državi Izrael trajao bi 7 minuta do rješenja! Samo da ga Pupy i Furio ne počnu braniti od povampirenih ustaša!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

A sto Todorić radi u Srbiji ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close