Todorić opisao kako se iz Agrokora svakodnevno ‘isisavaju milijuni eura’

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić opisao kako se iz Agrokora svakodnevno ‘isisavaju milijuni eura’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

to je provizija od oko 1 %, s obzirom na ukupne tražbine !! pravično u poslovnom svijetu, moglo i više !

Nejasno zašto Toda i dalje piše svezi Agrokomerca kad ima Beru i Marasa za glasnogovornike…

Zna čovjek! Pa on je 20+ godina plaćao vojsku uhljeba….. tzv. “šuplju bojnu”.

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Bilo je odmah na samom početku sanacije AGROKORA – sumnjivo- da je iznos za koji je angažiran
stručnjak – iz inozemstva – PREVISOK.
No, upravo -taj trenutak iskoristio je HDZ ..kako bi , ISISAO ŠTO VIŠE novaca za tzv. savjetnike u
restrukturiranju…… a sada ….kola više nije moguće zaustaviti…u masi oprečnih informacija i
kontradiktornih zbunjujućih činjenica….

Da HDZ stalno isisava novac pokazuju – podaci o zamagljivanju i nekontroli / poreznoj i
stručnoj / svih istomišljenika i podanika…… a jedna od njih je i aktualna oko Šukera..

Meni osobno bila je najčudnija informacija Ramljaka- kada je rekao ….” da će se dugovi
otpisivati u RASPONU ??? od 30 %….pa , čak do 70%….???

Kome 30…a kome 70 % ..??? Dakle, već prioriteti postoje, izvlače se iz gova-na HDZ ..ovci koji
su u gabuli sa Agrokorom…a ZNA SE …da se pošteda gubitaka PLAĆA !!! U POSTOCIMA, uvijek

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ko o čemu kuraba o poštenju

Zna Babo kako se to radi

Ja mu vjerujem jer su njemu ti kanali za isisavanje novca poznati odavno. Nije se tu ništa promijenilo, promijenila se samo ekipa koja sada na isti način isisava kao što je donedavno i sam gazda isisavao.

amerikanci su vam agrokor dali u ruke, sada uzimaju nazad, usput njihovi jataci trpaju sebi u đepove.

New Report

Close