Todorić: ‘Na burzi je 3000 kuhara, a mi za naše hotele nismo uspjeli nijednog dobiti’

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić: ‘Na burzi je 3000 kuhara, a mi za naše hotele nismo uspjeli nijednog dobiti’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nakon što si priznao da nitko ne želi raditi za tebe imaćeš ih još manje.
mogao bi otići u minus tj da ti odu i ovi koji su trenutno kod tebe

Plati ih pa će raditi. Lijepo si rekao da treba povećati plaće da bi se povećala potrošnja, ali tvoji radnici to još nisu osjetili a rade kao mravi da bi se ti bogatio. Sramota.

Gospodine Todoriću. Ti koji ne žele radit za Vas su protuhrvatski elementi kojima je jedini cilj potkopavanje mile nam domovine. Velika bi mi bila čast raditi za Vas jer Vama su radnici uvijek bili ispred profita makar i bez plaće,a kamoli za velikodušne plaće i bonuse koje širokogrudno dijelite svojim zaposlenicima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ja sam imala problem sa sezonskom radnom snagom samo prvih mjesec dana. …
NIkad više poslije toga…
Zarekla sam se – da ću – ako slučajno bude problema …sama iz burze izvući ŽENE- platiti
mentora da ih nauči- i dobiti ću fenomenalnu radnu snagu- friško osposobljenu- koja će
raditi bez greške!
To morate i Vi napraviti. Platiti smještaj, hranu, školovanje …SVE. Onda ćete imati ljudi ko u priči.

Utješni zaključak : ZA 10 KUHARA . – to je simboličan trošak u odnosu na učinak i cilj !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Objavi javno koje radne uvjete nudiš pa će ti se ljudi sami javiti, ovo je čisti lažovski i propagandistički članak.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]


….To morate i Vi napraviti. Platiti smještaj, hranu, školovanje …SVE. Onda ćete imati ljudi ko u priči.

Ti nikada neces biti gospodin Todoric. On im je mislio naplatit smjestaj i hranu,a placu im dati u najjacoj svjetskoj valuti K-bonovima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Neka prouči i Todorić a i ti koje on poziva na proučavanje zašto takve probleme nemaju ugostitelji ,građevinari, medicinske ustanove i ostali poslodavci u uređenim EU zemljama.

Naprotiv oni mogu birati kome će ponuditi bolju budućnost ( normalan posao i plaću).

Todoriću ti i tvoja ergela lopovska napiši javno “KOLIKU PLAČU NUDIŠ I KOJE RADNO VRIJEME TI KUHARA” smeće jedno tebi se neće više javiti niti onaj koji kopa po kontenjerima jer čovjek bar ima radno vrijeme ako ništa drugo.

Evo kad se toliko hvali želimo svi neka objavi detaljne i točne uvjete rada i plaću. Da vidimo zašto se tebi jadniku nitko ne javlja, jer kao da ne znamo da su tvoje plaće najniže u tim sektorima, izrabljivanje ljudi je postalo normalno.

Hoće da rade prekovremeno, i nedjelje i blagdane i da se ubiju od posla za mizernu plaću.

Iako podržavam Todorića jer je najveći ulagač u proizvodnju u HR također se pridružujem zahtjevima da iznese uvjete rada kada se već poziva na odbijanje poslovnih ponuda.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Sta vrijedi i da objavi radne uvjete kad ih se nece pridrzavat i ne moze mu nitko nista, zato ce u buduce sve teze pronalaziti radnu snagu(robove) sad ljudi imaju priliku lakse doci do posla u EU.

Prošlo je vrijeme jeftinog rada gos. Todoriću. Ode ti sva kvalitetnija radna snaga u Njemačku a trgovci u Lidl, Kaufland. Usporedite plaće jednog radnika trgovca npr. u Lidlu i u Konzumu. Kako to da Lidl nema problema sa pronalaženjem radnika? Ti bi jašio po leđima radnika sve dane u tjednu za minimalac. Uvezi Kineze, Sirijce, Afganistance možda njih uspiješ zajašiti .

Todoriću ljudino!!!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close