Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - BiH (SASE, BLSE) TLKM (Telekom Srpske ad Banja Luka)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
TLKM-R-A 1,43 1,42 1,43 1,43 1,43 1,44 975 1.390,25 0,00%
InvestG 3.4.2007.
-

evo spisak svih brokerskih kuca dole sa emailovima i br tel…..mozda kod RAIFFEISEN CAPITAL ili VOLKSBANK brokera a skoro je pocela sa radom i brokerska agencija FIMA INTERNATIONAL ja sam trenutno kod SENZALA imaju finu e-trading platformu a i provizije su povoljne

http://www.blberza.com/v2/ClanoviBerze.aspx [blberza.com]

airfire 24.5.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

ovaj telekom da je jos jeftiniji davao bi se dabe

ne mari za male stvari i ostat ce male

airfire 24.5.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

kakvi dobri paketi na telekomu sve ukupno 200t kom. do 2,30, zar im nece biti zao sljedece godine, samo dividenda min. je 20t km, netko stvarno nije za dionice

airfire 24.5.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Mislim da nasi fondovi ulaze polako u telekom, danas promet preko 600tkm

Guardian 21.3.2007.
-

TLKM je definitivno dobra kupovina. Nešto ko oročena štednja sa 20 do 30% na godišnjem nivou. Ko voli, nek izvoli. Ja imam nešto, kad skupim para, još ću kupiti…

–TRAŽIM BROKERICU ZA LJUBAVNICU –
– A MOŽDA I NEŠTO VIŠE–

plepelić 16.5.2007.
-

CLOSING BELL BLSE
Telekom Srpske sve bliže padu ispod 2,20 KM
Autor/izvor: Zdravko Janković
BANJA LUKA - Ne možemo se oteti utisku nedostatka ulagača raspoloženih da akcije prodaju po cijenama od kojih su neke probile i nivoe iz avgusta i septembra 2006 godine

Današnje trgovanje sa malim brojem aktivnih akcija i ne daje puno toga za komentarisanje. Ignorišući kretanja na svjetskim i evropskim berzama, a djelimično pod uticajem stanja na Kosovu, većina akcija na Banjalučkoj berzi nastavila je klizanje u negativna područja. Od indeksa je „najbolje“ prošao BIRS koji je dan završio sa minusom od 0,38%, dok se FIRS spustio za cijelih 2,06%. Sve ovo začinjeno sa rekordno niskim prometom od samo 244.813 KM i samo sedam dobitnika daje kompletnu sliku današnjeg trgovanja. Ako smo prije par mjeseci kao razlog pada prometa i mršavih prometa navodili nedostatak velikih ulagača, danas se već ne možemo oteti utisku nedostatka ulagača raspoloženih da akcije prodaju po cijenama od kojih su neke probile i nivoe iz avgusta i septembra 2006 godine.

airfire 24.5.2006.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

a sada kada objave povecanje dobiti te dividendu koja bi mogla d bude 0,175km, mislim da cemo strelovito rasti

jedan_proš 5.12.2005.
-

Koja prašina na ovoj "akciji". A na trgovanju..
http://www.blberza.com/v2/Pages/SecurityTrading.aspx?code=TLKM-R-A [blberza.com]

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Guardian 21.3.2007.
-

Ajoj odkad nisam ovdje pisao…

Kakva prašina u zadnjih godinu i po, jebiga, globalna kriza i lokalna vlast svašta naprave od tržišta kapitala.

Definitivno, u proteklih par mjeseci je bilo pravo vrijeme za lagani ulazak za one koji narednih godina planiraju živiti od solidne dividende koju će moći ostvarivati kod telekoma…, a ni sad nije kasno sa dugoročne kupce, jer ipak, dividenda od skoro 20% nije malo na godišnjem nivou…

Ja svoje akcije držim i ne prodajem…

(ali dobro, to sam samo ja, da me neko ne optuži za nagovaranje…)

–TRAŽIM BROKERICU ZA LJUBAVNICU –
– A MOŽDA I NEŠTO VIŠE–

jedan_proš 5.12.2005.
-

http://www.seebiz.net/financije/trziste-kapitala/telekom-srpske-dionicarima-isplacuje-119-miliona-km-dividende- [seebiz.net]

Krasno. Zamislite da je netko glisirao na valovima dividende, Ht -RS Tk - Ht, koji keš za ove cijene.

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Kesjekralj 17.12.2009.
-

jes se zna oce li bit dividenda za 2009? obicno bi početkom 3 objavili al do sad nista?