Tko je u plusu

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tko je u plusu

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poslje jutarnjeg pada HT-a, portfelj mi je prvi put unazad nekoliko godina u minusu. Jučer ljudi zovu,
svi pitaju dali prodati, prvenstveno HT. Rekoh ne, panika nikome nije pomogla, sačekajte koji dan.
Međutim , jutros opet potop. Ima li tko da je uopće u plusu u odnosu na početak kraha? Dajto koji
savjet za paničare. [undecid]

Onaj ko je prodao na vrijeme. “Nažalost” nisam

you think your special you do, i can see it in your eyes

mislim da danas i ja prelazim u minus,na kraju dana cu racunati[pray]

treba sve prodat, spasit živu glavu

ne paničariti, ne prodavati, to je privremena situacija koja će potrajati par dana

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

za sada + 1.62

….ebate[shocked]


ne paničariti, ne prodavati, to je privremena situacija koja će potrajati par dana

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Pitam brokera za savjet. Kaže da se zadnjih dana opekao nekoliko puta pa ne želi istrčavati.” Ako
ne trebaš novac nemoj prodavati ništa. Ako imaš novaca iška kupuj.” To mi je isto rekao kada je
HT bio na 360, ja poslušao, kad ono….sad kaže kupi da poboljšaš ulaz. Kako je krenulo ulaz ću
poboljšavati i na 200, da nekažem DDJH.

Tko je u plusu? Erste, RBA, ABN AMRO…….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Tko je u plusu? Erste, RBA, ABN AMRO…….

Ne kuzim??

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Najgora stvar je što se tema KRAJ KOREKCIJE seli sve dalje. Čudi me samo da se ne oglašava
nitko iz vlade ili ministarstva gospodarstva. Svojevremeno su se busali HT-om u prsa, valjda zbog
izbora. Zašto sad malo ne smire narod

u plusu izmedju 1 i 2%,,,,,,,strahota,sad se vec bojim ali stvarno se bojim

necu prodavati ali mi je stvarno potres u glavi[pray]

Ne kuzim??

Certifikati prijatelju.

A to, ma dobro…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close