Tko je novi 33-godišnji pomoćnik ministra zdravstva i kako je došao na tu poziciju?

Naslovnica Forum Komentari članaka Tko je novi 33-godišnji pomoćnik ministra zdravstva i kako je došao na tu poziciju?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bolje da to ne čitamo……………….

U Ministarstvo zdravstva nitko -ne dira…..razlog? ……..oćete da Vam oduzmu licencu za rad?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nabava javna, “procedura” tajna !!

Sa tako finim referencama sigurno će biti od pomoći.

Sa ovim referencama idealan je za cuvanje nacrtanih ovaca (i siguran sam da bi mu koja pobjegla)

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Kraj ovakvog naroda, nebi me cudilo da nam konj bude tajnik nekom ministru za koju godinu

Valjda je svakome jasno zašto nam je zdravstvo u kolapsu i zašto su nam dugovi toliki. Pa tko to sve može naplaćati.

He he he uhljebistan.

mi smo ipak zemlja slučaj

Ajde ostavit po strani što je završio “faks”, ali tvrtka mu je imala prihod od 7 tisuća kuna!? Pa da je prodao 1 laptop ili sam sebi svaki dan “prodao” kavu-dvije imao bi više!!! I onda se još usudio ići u PSN? I to je poduzetnik!? Pa tko tu koga j….?

Pa se nakon velikog uspjeha u poduzetništvu odlučio na HGK, a zbog njega je Abrakadabra toliko “popularnija” od konkurencije valjda.

Tomu su već i žniranci ušli u Kujunđićevo d****.

Hahaha koja sprdnja od životopisa! Ali ambicija je jača od minobacača! Sad će uništavat na velikoj skali i ući u bubanj za uhljeba godine! Jeli napisao ime na potplatima cipela da se vidi u Kujundžiću?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Osim obitelji Žanić/iz Rijeke, i NOvog Vinodolskog/ koja dugi niz stoji na političkoj sceni i rastura lokalno, ne znam -da li to ima veze s dotičnim gospodinom…..? To što je završio elegantan fakultet, može
značiti i da je sposoban ali ” mala ljenčuga..”..Ipak, većinom se PITAJU ministri: Koga želite za svog savjetnika -pomoćnika, jer Vi ćete s njime raditi….? Tako da vjerujem da su oboje – karakterno dobri
ljudi, ali uz neiskustvo -to može u hrvatskom političkom brlogu – biti kobno….jer ovdje treba
doći Stipe i šakama pokazati, koga trebaju a koga ne trebaju u odlučivanju…..
Ministarstvo zdravstva je politička tvrđava, koju nije lako ni otvoriti, a kamoli mijenjati raspored
po sobama…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ajde ostavit po strani što je završio "faks", ali tvrtka mu je imala prihod od 7 tisuća kuna!? Pa da je prodao 1 laptop ili sam sebi svaki dan "prodao" kavu-dvije imao bi više!!! I onda se još usudio ići u PSN? I to je poduzetnik!? Pa tko tu koga j….?

Pa se nakon velikog uspjeha u poduzetništvu odlučio na HGK, a zbog njega je Abrakadabra toliko "popularnija" od konkurencije valjda.

Tomu su već i žniranci ušli u Kujunđićevo d****.

A dobro kaj se čudite.

Pa mi imamo županije koje nam vodi konobar.

Ako mi ne možemo naći ljude koji su završili škole za pojedino radno mjesto onda nam bogme ne trebaju županije a još manje zamjenici ministra koji su niš koristi.

U ovom slučaju rekao bi da nam ne trebaju i ovakvi nekompetentni min istri.

Ako ste završili liječnički fakultet bavite se liječenjem, da bi mi ostali ostali zdravi.

u glavi.

Gordan Žanić diplomirao je na Zagrebačkoj školi ekonomije i managementa u Zagrebu (ZŠEM), smjer management.

Iza sebe ima poduzetničku karijeru u koju kreće s 24 godine, kad osniva tvrtku Ekoton za trgovinu uredskim materijalom, gdje je bio jedini zaposleni, a bavio se trgovinom uredskog materijala. Tvrtka je radila do 2013. godine, u kojoj je imala 7 tisuća kuna prihoda uz gubitak od 62 tisuće kuna te je nakon neuspjelog pokušaja predstečajne nagodbe u svibnju 2016. otišla u stečaj.

U međuvremenu se 2011. Žanić prijavio kao protukandidat Nadanu Vidoševiću na mjestu šefa HGK, nezadovoljan svojim statusom u Komori, odnosno statusom svih malih i srednjih poduzetnika. Kako su tada prenijeli mediji, Žanić se prijavio nakon što je saznao da je jedini uvjet za natječaj poznavanje stranog jezika, a najavio je reorganizaciju HGK i promjene u statutu.

Kako stoji na njegovu profilu na Linkedinu, Žanić je oko godinu dana radio kao product manager u tvrtki Ishida Europe, potom oko 1,5 godinu kao direktor prodaje u Agrokorovoj web trgovini Abrakadabra.

New Report

Close